Nero DiscSpeed - 2 pytania

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Mam 2 pytania.
1.Dlaczego w zakładce ''Jakość płyty'' aby zmienić prędkość odczytu przy sprawdzaniu na 4X muszę wziąść ten znaczek odśwież przy wybieraniu prędkości. Bez tego mam tylko prędkości 8X i Maksimum.
2.Czy po wykresach(poniżej) w DiscSpeed z gry DiRT Showdown co możecie powiedzieć o jakości płyty. U mnie bardzo słabo płyta chodzi(szczególnie przy loadingach przed wyscigiem), a np. Forza z podobnym wykresem jakości normalnie odczytuje napęd.
http://imageshack.us/photo/my-images/35/atapiihas524bal2a08june.png/
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
1. Bo odczyt jest zależny od typu nosnika
2. Nośnik dobrej jakosci, a problemy z czytaniem może rozwiązać instalacja gry na dysku

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
1. Wszystko zależy od płyty.

2. Nagraj na Verbatimie z Singapuru (w EEprom włączone tylko "SmartBurn") i zainstaluj tą grę na dysku.
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Niby instalacja pomoże, ale mam 20GB(mam dużo DLC i innych i jedna gra mi wchodzi tylko) a iHAS-a kupiłem po to aby bez problemów grać m.in. z płyty i też z dysku XGD3. A Verbatimy kupuję bez pudełek w sklepie i wiem, że są tylko MKM-003. W sumie to nie wiem czy mój laser jest słaby jak pisałem w innych tematach, tak jak mówiłem Forza 4 z taką samą jakością działa dość dobrze. Dirt Showdown i Driver: SF mają problemy i długo się doczytują.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
To zainstaluj na pendrive'ie.
 

Do góry Bottom