Newbie jeśli chodzi o Live

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj założyłem Live, pierwsze wrażenie świetne (co prawda podałem prawdziwą datę urodzenia, i jeszcze jakaś kontrolę rodzicielską trzeba było zakładać), ale wszystko jest w porządku.

Mam pytanko, czy ściągając dużo demek jestem w stanie zamulić sobie konsolę? Mam na dysku 5 gier, do tego 2 demka ściągnąłem (FNC i MW2), czy grając w nie (w przypadku MW2 przejść całe) i usuwając po jakimś czasie będzie wszystko śmigać? Czy jakieś ślady zostaną i konsolka będzie przymulona?

I jeszcze jedno: grałem pierwszy mecz po Live w FIFIE 11, niby wszystko ok, ale miałem wrażenie jakby o 1ms było spóźnione reagowanie kontrolera. Router mam w drugim pokoju, zasięg łapie na 3/4 kresek. Jestem przewrażliwiony czy tak jest na serio?

A dodam jeszcze jedno:
http://vimeo.com/11302127 na tym filmiku koleś ma domyślny theme xboxa
mi po podłączeniu do Live się zmienił na taki biały kolor jakby. Da się przywrócić gdzieś domyślny?

Dziękuje za wszystkie odp
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ściągaj ile chcesz, konsola Ci nie zmuli.
 

Kacpers

Użytkownik
Użytkownik
Motyw możesz zmienić wchodząc w profil i "Zmień motyw graficzny" możesz pobierać motywy z różnych gier ale większość jest płatna.Dem możesz ściągać ile chcesz nic się nie zamuli.
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak pisze Kacpers większość motywów jest płatna. Ale możesz wrzucić sobie jakiś własny. Tu masz link do poradnika http://xboxforum.pl/ogolne-f71/jak-wgrac-motyw-poradnik-76156.html
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Opóźnienie może być spowodowane lagiem przez internet, nie ma innej opcji...
 

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
A co do theme to mam problem, że jest jakby biały, białozielony, a na domyślny nie mogę zmienić
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Ale to wlasnie jest domyślny theme
 

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
ja miałem domyślny od razu po kupnie xboxa (zielony), jak mogę z powrotem taki ustawić?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Moja konsola/profil/zmien motyw czy cos w tym stylu
 

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
Tak, wtedy się zmieni tło (xbox360, dzień, noc) a mi chodzi o te jakby cegiełki, takie karty (biblioteka gier, ustaiwenia systemu, media center) to miałem na zielono. Jak dawałem środkowy przycisk na padzie to miałem na takim granatowym tle zielone zaznaczanie. Teraz mam białe zamiast zielonego i mi to nie odpowiada. Za chiny ludowe tego nie mogę znaleźć. Jeszcze raz, pomóżcie
 

Kacpers

Użytkownik
Użytkownik
Może chodzi Ci o stary daschboard?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Tak, wtedy się zmieni tło (xbox360, dzień, noc) a mi chodzi o te jakby cegiełki, takie karty (biblioteka gier, ustaiwenia systemu, media center) to miałem na zielono. Jak dawałem środkowy przycisk na padzie to miałem na takim granatowym tle zielone zaznaczanie. Teraz mam białe zamiast zielonego i mi to nie odpowiada. Za chiny ludowe tego nie mogę znaleźć. Jeszcze raz, pomóżcie
O te menu ci chodzi ?

 

Kacpers

Użytkownik
Użytkownik
To jest jeszcze starszy dashboard myśle ,że bardzie chodziło o to


 

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
To jest jeszcze starszy dashboard myśle ,że bardzie chodziło o to


Tak tak, o to. Jak to mieć z powrotem?
 

Kacpers

Użytkownik
Użytkownik
Nie da się tego mieć z powrotem, gdy podłączyłeś konsolę do xbox live zaktualizował się dashboard na najnowszy, który masz obecnie.
 

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
Czyli wszyscy mają taki biały? A jak kupię jakiś za MSP to te "cegiełki" też się zmienią?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Juz nie bedziesz mal nigdy tego starego menu, obecnie jest taki jaki teraz masz i zaden theme ci tego nie zmieni
 

Do góry Bottom