Next-genowe Grand Theft Auto V porównane z wersją na X360/PS3

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Jedno porównanie graficzne next-genowej wersji Grand Theft Auto V z oryginalną edycją na X360/PS3 już widzieliśmy. Materiał prezentowano w formie filmiku. Tym razem możemy jeszcze wnikliwiej przyjrzeć się wizualnym różnicom. Wyciągajcie lupy!

Serwis GearNuke przygotował świetne screenshoty ze starej i wzbogaconej wersji Grand Theft Auto V. Materiały wyciągnięto bezpośrednio z gry w obu wersjach. Dzięki temu widać dokładnie, że Rockstar nie ograniczyło się tylko do ulepszenia tekstur, ale udoskonaliło system cieni i wprowadziło wyższy poziom LOD oraz zakres dorysowywania obiektów. Nie można też zapomnieć o znacznie lepszej i bogatszej roślinności.




























 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Ale że co ? Przyciemnili grafikę zabrali niektóre cienie poprawili trawę i tym mam się podjarac ? Krawędzie i kilku ludzikow na ulicy więcej też szału nie robi no mam nadzieję że to nie będzie wszystko
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Byle do 00:00!
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Cały czas się zastanawiam czy zamówić w Neonecie dzisiaj czy nie. Z jednej strony, mało zmian jak na remaster za 239 zł, ale z drugiej strony... to przecież GTA V! Ech...
 

sebeksh

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Naprawdę, kosmetyczne poprawki nie są warte kolejnych 2 stów...na mnie ta grafika nie robi wrażenia, napewno będzie ładnie, ale bez przesady. Ładnie już było na x360.
 

Tom3kTheTube

Użytkownik
Użytkownik
Czekam na dzień zero :D
 

Kamlot

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wcześniej czy później ta gra i tak jest z serii must have. Chciałem trochę poczekać z kupnem, ale podejrzewam, że poczekam z góra miesiąc, bo sam tryb z perspektywy pierwszej osoby, to całkiem inna gra online. W prev-genach w ogóle mi te GTA Online nie podchodziło, choćby z tego powodu, że widok zza postaci nie nadaje się na deathmatche. Na dodatek te 30 osób na mapie (choć powinno być więcej, myślę, że nawet 3 cyfrówka).
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
Ale najwazniejsze jest coś czego nie widać na screenach. Chodzi m.in. o doczytywanie tekstur. Ja myślę, że to najbardziej poprawi odbiór gry (o ile oczywiście jest wyeliminowane)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
GTA na starą generację - czysty MUST HAVE.
GTA na nową generację - czysty MUST HAVE.


I tyle w tym temacie :). Prawdziwy fan GTA i tak kupi. Jakbym miał nową konsolę to mur beton, że kupuję GTA 5.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Spektakularnych różnic nie ma, ale wg mnie jest to dobre odświeżenie i chętnie bym zagrał raz jeszcze :)
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jednym słowem "szału ni ma" Co się dziwić, ta nowa generacja konsol jest najgorszą jaka do tej pory wyszła... ahh szkoda gadać...
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
GTA na starą generację - czysty MUST HAVE.
GTA na nową generację - czysty MUST HAVE.


I tyle w tym temacie :). Prawdziwy fan GTA i tak kupi. Jakbym miał nową konsolę to mur beton, że kupuję GTA 5.
Zgadzam się w 100% !
Jako że do tej pory nie pisane mi by zagrać w to GTA V na PC to znów kupiłem PS4 by w końcu rozkoszować się tym tytułem....
Jak gra wyszła w tamtym roku na X360 to nie chciałem odbierać sobie przyjemności i postnowiłem zaczekać na wersję na PC. Mimo iż minął rok, a wersji na blaszaka nadal nie ma to stwierdziłem że dłużej czekać nie będę.
 

Damiano GTi

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętacie napewno grafikę ps2 i Xboxa? Prawdziwy skok graficzny był jak wszedł ps3 i Xbox 360 teraz gdy wyszedł ps4 i xone to tego szału nie ma. To jedynie lepsza rozdzielczość oraz detale. Nie ma już tego skoku graficznego. Nie oznacza to że nie kupię nowej generacji bo wiadomo że kupię ale póki co ps4 i Xbox one nie pokazało nic rewolucyjnego.
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Pamiętacie napewno grafikę ps2 i Xboxa? Prawdziwy skok graficzny był jak wszedł ps3 i Xbox 360 teraz gdy wyszedł ps4 i xone to tego szału nie ma. To jedynie lepsza rozdzielczość oraz detale. Nie ma już tego skoku graficznego. Nie oznacza to że nie kupię nowej generacji bo wiadomo że kupię ale póki co ps4 i Xbox one nie pokazało nic rewolucyjnego.
Ale jaki był skok pojemnościowy płyt a też nie oszukujmy się ze na początku Xbox czy ps3 miał dobrą grafe, ja daję tej generacji jeszcze rok na rozwinięcie skrzydeł jak nie pokażą na co ich stać to po nich
 

Damiano GTi

Użytkownik
Użytkownik
O to mi właśnie chodzi Nowa generacja różni się póki co detalami niczym więcej. Niby wczesny etap nowych konsol ale one mają już rok i oprócz tego że wsparcie grami będą miały dłuższe niż na starych to radości jako takiej nie ma. Bo robić remastery można ale bez sens jest aby tym się karmić nie po to ludzie kupują. Teraz coś czuje że rockstar oleje stara generację i niczego lepszego nie dostaniemy. Nie daj Boże wyłącza serwery online by zmusić do kupna n.generacji, obym się mylił ale w tych czasach tak panuje pazerność na kasę że bym się nie zdziwił. Ps3 super Slim 12gb,pisali ze online będzie nie dostępny bo za mało pamięci ciekawe jak długo będzie wspierany na tych konsolach. Mogli by trochę odświeżyć na starych tą grę. Jako fan serii kupię znowu tą grę jak zdobęde obecną generację ale ja nie jestem samolub i też chcę by każdy miał możliwość grania.
 

Do góry Bottom