Next-genowe Transformers: Rise of the Dark Spark z pierwszym trailerem

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Activision oficjalnie zapowiedziało dziś, że plotki wypuszczone przez Amazon są prawdziwe i otrzymamy kolejny tytuł oparty na licencji Transformers.

Poza zwiastunem otrzymaliśmy kilka wstępnych informacji, według których grę przygotowuje Edge of Reality - Highmoon Studios dostało na razie małe wakacje po przygotowaniu dla nas przygód Deadpoola. Specjalną wersję na 3DS-a, która będzie strategicznym erpegiem robi WayForward znane między innymi z DuckTales Remastered.

Fabuła zostanie umieszczona na równi z filmowym Wiekiem Zagłady, który wejdzie do kin jeszcze w tym roku. Wszytko będzie mieszanką Upadku Cybertronu i uniwersum wykreowanego przez Michaela Bay'a. Jednym z przykładów powiązań jest to, że w najnowszej części gry pojawi się Grimlock.

W kampanii jak zwykle wcielimy się zarówno w Autoboty jak i Decepticony, zaś tryb multiplayer ma bazować na walkach hord robotów. Ciekawym rozwiązaniem będzie swoiste stworzenie połączenia między singlem i multi - zdobyte ulepszenia i awanse uzyskane w trybie wieloosobowym trafia do trybu dla pojedynczego gracza i vice versa.

Rise of the Dark Spark pojawi się na PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Wii U, 3DS i PC w tym roku.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Gry z serii Transformers jakoś nie przemawiają do mnie.. Nic w nich specjalnego nie widzę.. Ani to konkretny gameplay ani wciągająca fabuła..
Zobaczymy co przyniosą gameplaye prosto z gry, lecz wątpię by mnie jakoś urzekły sobą.
 

Aizen30

Banned
Ja czekam na tą grę ostatnie mi się podobały dosyć.
 

Do góry Bottom