Xbox 360 NFS: Hot Pursit jak włączyć na 2 graczy z podzielonym ekranem?

CzarnyElo

Świeżak
Świeżak
Cześć,

od dwóch tygodni jestem w posiadaniu konsoli Xbox 360, którą kupiłem w sumie pod 5 letniego synka. Gramy w gry Kinect oraz jesteśmy fanami wyścigów, a synek najbardziej polubił grę Need For Speed Hot Pursit, gdzie jak wiadomo można grać policją lub ścigaczem :)

W zestawie mieliśmy kierownicę Logitech DriveFX, a dzisiaj doszła używana oryginalna kierownica Microsoftu. Chciałem włączyć grę na 2 osoby z podzielonym ekranem tak, żeby jeden był policjantem, a drugi ścigaczem i nie mogę znaleźć takiej opcji w NFS Hot Pursit...? Proszę pilnie o pomoc, bo synek chce mnie udusić... ;)

W innych grach typu Forza Motorsport 4, czy F1 2013 można bez problemu ustawić szybki wyścig na dwie osoby, a w NFS? Może muszę kupić inną wersję NFS, gdzie będzie taka możliwość? NFS Most Wanted lub Rivals daje takie możliwości??

Pozdrawiam

Ostatnia edycja:

CzarnyElo

Świeżak
Świeżak
Nikt nie pomoże świeżakowi? ;)

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Popatrz sobie na okładkę gry z tyłu, masz napisane na zielonym polu czy 1 gracz, czy więcej (na pomarańczowym jest opisany multiplayer, więc online). Z tego co widzę, to Most Wanted z 2005 roku ma 1-2 playerów, NFS Carbon 2 players, NFS Hot Pursuit ma 1 player, Most Wanted wydany w 2012 ma chyba wersję 1 player, NFS Undercover 1 player, NFS Rivals 1 player, NFS ProStreet 1-2 playerów, NFS Shift 1 player, NFS Shift 2 Unleashed 1 player, NFS The Run 1 player. To chyba wszystko :)

Do góry Bottom