NFS Hot Pursuit-jak zrobić żeby działał na LT+?

pampex

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj przerobiłem Xboxa na LT+(mam napęd Hitachi) i gry na KINECTa działają, a jak zrobić żeby działał NFS, który ma AP2.5?

Pytam, ponieważ nie chcę tracić kasy na płyty ;)
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
 

pampex

Użytkownik
Użytkownik
I to tyle?
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Tyle , musisz tylko tak przygotować obraz jak pisze w poradniku pobrać patche wrzucić do obrazu sprawdzić abgx-em 1.05 i gra. All w tym poradniku i linki do programów też są
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
To jest moim zdaniem bardzie meczaca metoda...
Nie lepiej przejechac tylko i wylacznie najnowszym ABGX na ustawieniach z tego tematu i po problemie ?
Kod:
http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html
Kolego,ja ustawilem abgx jak w tym temacie(zadnych patchy osobno),przejezdzam przez gre 1 max 2 razy i nagrywam.
 

emil83

Świeżak
Świeżak
Proszę o pomoc w nagraniu NFS z AP2.5
Mam przerobionego X360 z LT 1.9 z wgranym najnowszym dash i próbowałem na różne sposoby nagrac NFS i Assasin i nie chce chodzic. Czytałem różne fora próbowałem różnych sposobów, zmarnowałęm już kilkanaście płyt i nic. Wkładam płytę do x360 to widzę grę ale jak ją uruchamiam to pokazuje mi się czarny ekran i konsola się zawiesza.
Przepuszczałem grę przez abgx, dodoawałem patche (nie jestem pewien czy dobre bo ciężko je znaleźc w necie) poprzez abgx i poprzez ppfomatic. Próbowałem różnych ustawień w abgx. Ekran w abgx pojawiał mi się taki jak powinien byc, wszystko na zielono i żadnych błędów.
Płyty nagrywałem przez clone cd i img burn.
Możesz ktoś pomóc i doradzic co może byc nie tak i co zrobic żeby było ok i żebym mógł pograc.
Będę bardzo wdzięczny.
Mój mail: [email protected]
 

goldphoenix

Użytkownik
Użytkownik
eemiill powiem tak czekaj na nowe patche bo te patche pod ap.25 niedziałają bedą nowsze pozostaje czekac
 

piotr87a

Użytkownik
Użytkownik
tez to mam, trzeba czekac na nowe patche do abgx
 

emil83

Świeżak
Świeżak
A kiedy te patche mogą być i gdzie można je znaleźć???
 

Do góry Bottom