NFS Most Wanted raz działa raz nie

ahmeden

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Wypaliłem NFS Most Wanted. Czasem wyskakuje komunikat, że płyta jest nieobsługiwana , raz nie. Od czego to zależy? Zazwyczaj tak się działo jak chciałem ją uruchomić przez wciśnięcie A w konsoli, przy wysuń/wsuń ładowało grę. Dzisiaj jeszcze działało , a teraz nie mogę uruchomić wcale, nawet po czyszczeniu pamięci podręcznej i restarcie konsoli. W czym tkwi problem?
 

bidny

Użytkownik
Użytkownik
jaką nagrywarką nagrywałeś
 

ahmeden

Użytkownik
Użytkownik
zwykłą nagrywarką w laptopie. inne gry nagrywane tą samą nagrywarką działają normalnie :/
 

ahmeden

Użytkownik
Użytkownik
"-.- jak bym chcial sciagnac sobie forze to uwierz mi ze bym to zrobil. skoncz z nabijaniem postow i zasmiecaniem tematu. jak nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to po prostu sie nie udzielaj.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
odpowiedz jest prosta i do znalezienia w milionie tematow, gry XGD 3 nagrywane zwykla nagrywarka powoduja rozne problemy i NIC sie nie da zrobic oproc nagrania ihasem
 

ahmeden

Użytkownik
Użytkownik
hmm, jednak 3/4 gier , które nagrywałem to xgd3 a działają bez zarzutu. więc to taka loteria? może problem tkwi w tym, ze pobrałem wersję pod lt 2.0, a konsole przerabiałem jakieś pół roku temu więc to pewnie lt 3.0... a może to , że nagrywałem z prędkością "AWS" w img burnie a nie x2,4?
 

Do góry Bottom