NFS Po mieście

wujot90

Użytkownik
Użytkownik
Witam, Serii NFS nie znam zbyt dobrze,a poszukuje wersji na xboxa w której jeździ się typowo po mieście, czy jest taka wersja? wiem że w Shift są wyścigi po mieście ale są po torach a mi chodzi o typowo uliczne :)
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
underground 2, z xboxa1, most wanted i carbon. W te grałem ite są w mieście, i mi się pdoobały. Undergrounda 2 dostaniesz na allegro nawet za 20 zł, i jak masz dysk to mozesz poszczac gry z X1.
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
To chyba wszytskie oprocz Shitha sa wlasnie w miescie ;)
 

ChuckTesta

Użytkownik
Użytkownik
Ja się orientuję nieco bo grałem w wszystkie częsci a więc nfsy z funkcją jazda dowolna to : Underground 2, Most Wanted, Undercover, Hot Pursuit reszta to typowe symulatory z których polecam Shift 2 Unleashed .
 

wujot90

Użytkownik
Użytkownik
Hot Pursiut po mieście? mi chodzi o typowe miasto zabudowania,bloki,domy itd a Hot Pursiut to ewentualnie jakies peryferia od czasu do czasu jakiś domek miniesz.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
tak predzej będziesz miał might night club 3 niż w jakiś need for speed powyżej undergroud 2
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Po miescie : Most Wanted (2005) i Undercover (2008)
Polecam Undercover..



A tu masz liste wszystkich NFS-ów:
The Need for Speed - (1996)
* Need for Speed II - (1996)
* Need for Speed III: Hot Pursuit - (1998)
* Need for Speed: Road Challenge - (1999)
* Need for Speed: Porsche 2000 - (2000)
* Need for Speed: Hot Pursuit 2 - (2002)
* Need for Speed: Underground - (2003)
* Need for Speed: Underground 2 - (2004)
* Need for Speed: Most Wanted - (2005)
* Need for Speed: Carbon - (2006)
* Need for Speed: ProStreet - (2007)
* Need for Speed: Undercover - (2008)
* Need for Speed: Shift - (2009)

no i te najnowsze to SHift 2, Hot Pursuit oraz Run
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Most Wanted. Typowo uliczne wyścigi, policja i całkiem niezła (jak na ścigałkę) fabuła. Polecam zacząć przygodę z NFSem właśnie od tej części.
 

Xbox 360 fan

Użytkownik
Użytkownik
W NFS Undercover po mieście sie ścigasz.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
z NFS to Most Wanted. Tak naprawde to polecam Midnight Club Los Angeles :D Typowa wyścigówka, tuning, wyścigi po mieście etc. napewno Ci się spodoba Polecam tą gierke ;)
 

Do góry Bottom