NFS Shift 2: Przebije samą Forzę?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Studio Slightly Mad twórcy Need for Speed: Shift i Shift 2 zapewniają nas, że nowy NFS ma przebić GT5 i Forzę. Główny projektant gry Andy Tudor w wywiadzie dla dziennika The Guardian przyznaje, że Shift 2 zdominuje gatunek symulatorów samochodowych.




"Symulacje to w chwili obecnej gry oparte głównie na liczbach. My mamy świetny silnik odpowiedzialny za fizykę i dążymy do wprowadzenia 1000 wozów, tras itp. Co więcej, chcemy obrócić gatunek do góry nogami, poprzez dodanie rozwiązań społecznych, w postaci Autologa, pozwalających na rywalizowanie ze znajomymi, nawet jeżeli nie są obecnie zalogowani. Po prostu mogę spojrzeć na Wasze czasy i spędzić godzinkę albo pół na pokazanie, że jestem lepszy."

"Gran Turismo 5 i Forza to obecnie ścigałki, które zajmują miejsca na piedestałach. Wierzymy jednak, że możemy je przebić. To świetne tytuły, ale skupiające się głównie na liczbach i matematycznej symulacji fizyki, podczas gdy my stawiamy krok dalej, oferując także emocje i rozwiązania społeczne." - dodaje.


Czy naprawdę gra będzie dużo lepsza od większych rywali? Przekonamy się pod koniec marca.



Uped | xboxforum.pl
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
a będzie ten shift działać w 60FPS?
 

szem0

Banned
Użytkownik
poczekamy, zobaczymy
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
mam gdzieś funkcje społeczne, więc ta gra pewnie będzie mieć niewiele dla mnie do zaoferowania ;]
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
baju baju baju - takie rzeczy to niech wciskają babci Józi z Plebanii
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Liczę na dobry tuning i świetny model jazdy - więcej nie wymagam, ale jeżeli te dwie rzeczy będą na dobrym poziomie to znaczy że gra będzie lepsza niż Forza nawet czwarta ;)
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Shift 2 będzie lepszym symulatorem od Forzy i GT5 bo będzie miał autologa i 1000 samochodów! Yeaaa... Niech się ten koleś pier****** w łeb.

Shift1 też miał być symulatorem, a wyszło co wyszło.

Symulator chyba powinien się skupiać na fizyce samochodu, a nie na emocjach :). Kurde! Będę jeździć i sr*ć w gacie, bo przy 200km/h walnę w bandę... masakara!

Ośmieszają się tyko...
 

RAKU PL26

Banned
Będzie lepszy, przynajmniej nie będzie taki nudny jak Forza czy GT, bo tam to już się nudne robi to jeżdżenie, ale to moje zdanie nie wiem jak wam się jeździ. ;)
 

B0bek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
niech tylko będzie taki tunning jak w Shifcie 1 i biorę, dla mnie Shift 1 był jedną z lepszych gier samochodowych, dużo godzin przejeździłem z kumplami na XBL, każdy dobierał odpowiednie ustawienia aby samochodzik jak najlepiej śmigał,
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Co do forzy to najlepszą częścią była jedynka ;]
2 to była pomyłka, a w 3 co nieco się ogarnęli, ale to dalej nie jest to jak dla mnie.
Shift to trochę inna bajka, to taka namiastka symulatora z "przekolorowanymi" efektami, więc nie ma co porównywać, model jazdy napewno będzie odbiegał od rzeczywistości bo w tym tytule liczą się efekty wizualne :p
Oczywiścię mogę się mylić, nie jestem maniakiem samochodówek :]
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie będzie to świetna samochodówka. Drażni tylko mnie ta pewność twórców , że to najlepszy symulator będzie , zmiecie GT5 i FM3...bla , bla... Ja naprawdę nie oczekuje od Shifta 2 super realistycznego modelu jazdy , chce poczuć prędkość i świetnie się bawić. Nie dziwię się ludziom , że smieją się z tych zapewnień o symulacji , bo czy kiedykolwiek wyszedł tytuł dla maniaków symulacji zawierający takie bajery graficzne ?
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jakoś ciężko mi uwierzyć że Shift 2 będzie symulatorem, ale i tak zagram jak w każdego NFSa :)
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Shift 2 i symulacja... chyba kierowcy. Nie mówię że tak gra będzie kiepska, czekam na nią, bo jak już ktoś wspomniał, jazda w Forzy i GT jest trochę nudna. Czemu? Bo nie jest dynamiczna. Ta dynamika to coś co Shift posiada, ale wdrążanie tych funkcji społecznościowych... W Hot Pursuicie już mnie to denerwowało, łąduje ci sie wyścig, i pole na którym jest pokazane: xxx był lepszy od Ciebie o tyle i tyle. A gó.wno mnie to obchodzi za przeproszeniem, co ja gram w gry żeby pokazać że jestem od kogoś lepszy? Niech ktoś ma ten pierdyliard punktów za różne badziewia, ja gram żeby się zrelaksować i dobrze się bawić. Mam nadzieję że poprawią model sterowania względem pierwowzoru, gdzie jak chciałem odpalić kamerę zza samochodu to mi kopara opadła, bo samochód się zachowywał jak kostka masła na lodzie.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Zobaqczymy,osobiście obstawiam,ze taka "pro symulacja" z tego nie będzie :)
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Ja myślę że to będzie bardzo dobra arcadowka taka szybka jak lotus III na amigę pamiętacie na 2 dyskietkach był też zrobił rewolucje przedtem same kawadraty latały po ekranie :)
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
Forza jest mało dynamiczna i nudna po 2 godzinach, a shift daje troche frajdy z jazdy i predkosci :D

kto co lubi :D
 

arecki2028

Użytkownik
Użytkownik
Pożądne symulatory są tylko na PC np. rFactor albo LFS. Nie mówię że forza czy GT5 to złe gry, ale jeszcze im czegoś brakuje.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Jak to może być symulacja kierowcy? Niedługo może będzie symulacja szklanki do herbaty? Przecież to głupie.
Zobaczcie sobie filmiki typu 300km/h z widokiem z kokpitu, wcale nie wydaje się szybko :).
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
wystarczy zobaczyć jakieś nowsze gameplaye z gry i juz wiadomo ze ta gra zmiecie syfy GT 5 i FORZE 3...
 

motek

Użytkownik
Użytkownik
A mnie bardzo ciekawi co wyjdzie z kamery na kasku kierowcy. Tego jeszcze w żadnej innej grze nie było. Ciekawie zapowiada się także tryb jazdy nocą. A co do tego czy będzie to symulacja to ja myślę że tak ponieważ przy tworzeni gry uczestniczyło kilku profesjonalnych kierowców
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom