nfs shift...... co o nim sadzicie

synek03

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no wkońcu wychodzi NFS na który czekam i nie boje się użyć słów że to może być najlepszy NFS, no może n2, bo n1 to NFS MW :D. A co do NFS Carbon to był to jednym słowem shit. Samochody latały jak kartony, żadna fizyka na nie nie działała.
 

Ulus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A dla mnie najlepszy byl NfS Porsche. Dwa tryby rozgrywki: jako kierowca fabryki i kariera wyscigowa. Cholernie trudny, cholernie wkurzjacy ale dajacy mega radoche jak sie ukonczy wyscig na pierwszym miejscu. Seria Hot Pursuit tez byla ciekawa mimo ,ze to bylo typowe arcade,tez dawala wiele radochy. Potem pojawil sie pierwszy underground- co to byla za rewolucja, w technikum wszyscy w to gralismy :D a potem... a potem zaczela sie rownia pochyla. Cos mi sie wydaje ,ze najpierw zassam demo Shifta, zeby przekonac sie z czym mam doczyneinia :)
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Mi najbardziej podobał się NFS Underground 2 i tego nic nie zmieni , jakoś ten NFS wciągnął mnie absolutnie i nie mogłem się oderwać dopóki nie skończyłem gry ; )) . Na 2 miejscu jest Most Wanted i Underground . Teraz czekam na Shift zobaczymy co pokaże , obym się nie zawiódł .
 

markus23ss

Banned
Użytkownik
wreszcie pokarza w grze jak to po pijaku sie jezdzi przy krakszie znaczy.
 

Ojciec_Dyrektor

Użytkownik
Użytkownik
Gra zyskała bardzo pozytywną opinie w PSX, na podstawie wersji previev. Chyba pogram przed Forza 3, bo zapowiada się ciekawie.
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Ja zagram na pewno, liczę że będzie to dobra gra :)
 

Kondziu360

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie... Problem w tym że ''To juz było!''
Tory itd ;/
Wolałbym wyścigi po wsi, drogą przy brzegu jeziora, przy zachodzie słońca... Albo wąską drogą przez las, jakieś kałuże...
Do tego porządny soundtrack i oczywiście grafa na poziomie ;] To byłby hicior...
Szkoda że panowie z EA nie mogą wpaść na takie rozwiązania i znowu ładują nas na tor...
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Bez kitu przydalby sie taki NFS :D Poslkie drogi. Przecinajacy laki pola Polonez :D:D:D
 

markus23ss

Banned
Użytkownik
tak na hyper tv calkiem niezły preview. zapowiada sie spoko.
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Może być mocna gra, jeżeli ją dopieszczą pod każdym możliwym względem. Jednak narazie nie ma co jej oceniać, ponieważ do premiery jeszcze ponad pół miesiąca.
 

mechman

Użytkownik
Użytkownik
generalnie nfs już sie troche przejadł... co mogą zrobić nowego? w zasadzie nic... dadzą nowe auta, nowe trasy, jakieś durne tuningi, poprawią grafikę i tyle... dla mnie nfs się skończył już dawno... nie ma takiej grywalności jak kiedyś... takiego uroku jak kiedyś że można było całe noce nie spać i grać w starsze częsci nfs... szkoda bo to kiedyś były naprawdę dobre gry... na pewno zagram ale nie spodziewam się hitu... mam nadzieje że będzie tylko lepszy od poprzedniej części...
 

java1991

Użytkownik
Użytkownik
Mi najbardziej podobały się Underground i MW. Cenię je za klimat. Underground 2 był ciekawa kontynuacja jedynki ale przez takie rzeczy jak brzydkie spojlery, które trzeba było założyć by odblokowac nowe wyścigi, bo miały wiecej "gwiazdek" i dojezdżanie do wyścigu czasem przez pół mapy - te elementy to porazka była. Carbon- tak jak ktoś już wczesniej pisał : krtony na kołach na które nie działa fizyka. Prostreet i undercover - innowacje w nudnej formie.

Co do shifta - mam nadzieję, że będzie dobry. Myślę jednak że EA powinno zakończyć serię nfs i zrobic nowa dobra ścigałke, której nie będzie sie porównywac do starych nfs'ów.
 

biperus

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko by było piękne gdyby nie ten dziwaczny model jazdy...
Gra zrobiona tylko na kokpit,bo z kamerą z nad samochodu to padaka na maxa!
Samochód się rusza jakby pływał -masakra-
 

Unn@med

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nfs shift = nfs shiit
to moje zdanie na temat tej gry, porażka panów z EA:]
 

Do góry Bottom