NHL 09

Salzgitter

Użytkownik
Użytkownik
Powie mi ktos gdzie mam wejsc w ktora z tych kilku opcji ( bo kurcze jest ich tak pelno ze nie weim ktore to jest ) zebym mogl grac tylko swoim zawodnikiem ?? thx za odp.

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
Odp: NHL 09

game mode i tam jest gdzies BE A PRO

Salzgitter

Użytkownik
Użytkownik

dziwny ten nhl mnie sie wydaje ze taki nie przejzysty , bo jak sie gra w te be a pro to mnie te symulacje wkurzaja i ze gra sie tylko mecze i nie ma zadnych pucharow jakiesz takie sztywne :p

wandal10

Użytkownik
Użytkownik

ja jak mam wolny czas to pykam w be a pro bo i tak nie mam w co grac (wszystko juz przeszedlem na co czekalem narazie). Czekam i czekam na FIFE 09 i doczekac sie nie moge :) pozdrawiam

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

A czy ktoś ma porównanie NHL 2K9 do NHL 09 od EA ?
Mam 2K9 i czy NHL od EA jest dużo lepsze i czy warto też mieć tą wersję ?
Czy może po prostu NHL jest nie dla mnie i przez to nie zachwyca mnie zbytnio NHL 2K9 ?
Pytam bo nie wiem czy warto mi załatwić NHL 09 od EA czy nie zauważe różnic między wersją od EA a serią 2K :)

wandal10

Użytkownik
Użytkownik

wes wejdz moze na gry online i poczytaj komentarze do nhl 09 i nhl 2k9 . Bo ie wiem czy ejst taka roznica jak pomiedzy nba choc mysle ze nie :) ja jak gdzies czytalem to podbno nhl ze stajni EA jest lepsze od 2k9 ale nie jestem pewny na 100%

kornelm

Użytkownik
Użytkownik
Może tylko ja jestem tak tępy, ale nie umiem wejść w karierę.
Chodzi mi o to, że tak jak w fifkach, włączam karierę i gram sobie swoim zespołem przez sezon (lub kilka), później zmieniam klub itd.

perszing17btmpl

Użytkownik
Użytkownik
nhl 2k9 jesli chodzi o symulacje grafika gorsza od nhl 2009 dobrze sie gra i w to i w to jednak 2k9 jesli chcesz symulacje jest napewno bardziej realistyczny 2009 moze przyciagnac grafika i grywalnoscia ktora tez jest niezla jednak jesli interesujesz sie hokejem to 2k9 jest napewno bardziej realistyczny

Do góry Bottom