Nic nie wiem o xbox 360 :(

kubus29.05

Świeżak
Świeżak
OK.Dzięki
 

kubus29.05

Świeżak
Świeżak
Ile taki zestaw mnie około wyniesie:
-XBox260 slim 250 gb
-1pad
-całe okablowanie
Czyli cały zestaw bez żadnych dodatków jak gry itp.i oczywiście bez kinecta?Ile mnie to tak na oko wyniesie?
 

GreenPeace

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiste nowy?

Około 850 zl :) Tutaj dalem do w miare taniej aukcji, następne są po 900 zl bez dodatków ;)

Xbox 360 Slim 250GB +3Gry Pełne Wersje - ZOBACZ (1729858184) - Aukcje internetowe Allegro
 

o9d6

Użytkownik
Użytkownik
Gerrard845 ma rację, dysk nie tylko jest dla wygody, ale gdy gramy z dysku to laser praktycznie nie pracuje, a chyba zawsze lepiej, aby laser pożył dłużej... Praktycznie na 90% mogę się założyć, że w przyszłości kupisz dysk, a w pakiecie taniej jest. ;)
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dowód, że dzięki dyskowi gry pracują wydajniej: Jak gram w Smackdown vs. Raw 2011 to w ekranie ładowania są zdjęcia i ciekawostki. Bez dysku czytałem każdą po jakieś 5 razy, a z dyskiem nie zdążam często nawet 1 raz. W slimkach niby nie ma co mówić o ściszaniu konsoli ponieważ slimek bez dysku i tak prawie nie słychać (wrażenia ze slimki kolegi. Ja mam arcade i x360 ryczał jak odkurzacz ., a jak kupiłem sobie dysk, zainstalowałem gry to otworzyłem szczękę jak usłyszałem (czyt. nie usłyszałem:D) xbox'a. mojemu wspomnianemu wcześniej kumplowi już brakuje miejsca na demka bo ma slimkę 4 GB. Dyski RULZ!
 

Do góry Bottom