nie czyta gier z dysku!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

houte88

Użytkownik
Użytkownik
witam.Opisze swoj problem mam nadzieje ze ktos bedze w stanie mi pomoc.Otoz jestem nabywca od wczoraj ihasa 324b przerobilem elegancko firmware na Lt max nagralem sobie gre z xgd3 wszystko poszlo tak jak powinno.wkladam gre do napedu instaluje na dysk-bez problemu.odpalam gre i tu pojawia sie powod mojej irytacij.Gry nie czyta z dysku tylko naped caly czas chodzi z plytka.nagralem nastepna gre i to samo o co chodzi?? dodam ze mam lt 3.0 i najnowszego dasha gry nagrywane na verbatimkach z predkoscia 2.4 help!!!!!
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To normalne przy grach xgd3, poczekaj chwile i naped sie zatrzyma
 

houte88

Użytkownik
Użytkownik
ufff uspokoiles mnie troche...fakt zatrzymuje sie ale na chwile i dalej mieli tak ma byc??
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nie. Przez chwile napęd powinien chodzić, a później się zatrzymać i dalej gra powinna być odczytywana tylko z dysku. Sprawdź sobie, czy problem powtarza się z innymi tytułami. Możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną/sformatować dysk (chociaż to pewnie nic nie da) i później zainstalować jeszcze raz. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.
 

houte88

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie plyta caly czas pracuje.odinstalowalem gierki sformatowalem cashe zainstalowalem i dalej to samo.hmm... nie wiem czy to ma cos do tego ale te same gry wczesniej nagralem zwykla nagrywarka i instalowalem na dysku.gry sie instalowaly normalnie ale pozniej pod czas gry wyskakiwal komunikat o autoryzacij.kupilem ihasa nagralem je od nowa i chodzi wszystko elegancko po za tym wlasnie napedem.moglo to miec jakis wplyw na to???? wczesniejsze tytuly norlamnie smigaja z dysku nie ma z nimi problemu.a probowac szyscic cashe tylko z dysku czy ogolnie ze wszystkich partycij??
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Wgrałeś do nagrywarki lt burner max?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Włóż płytę do napędu, przepuść obraz przez abgx'a i sprawdź czy nie jest ucięty.
 

houte88

Użytkownik
Użytkownik
no oczywiscie ze wgralem lt max:) zaraz sparawdze z tym abxem pozniej odpisze ale watpie bo 2 rozne gry tak samo sie zachowuja w napedzie
 

houte88

Użytkownik
Użytkownik
sprawdzilem abxem i wszystko ok.a wiec problem nierozwiazany.jutro sprobuje nagrac jeszcze inna gierke zobaczymy
 

houte88

Użytkownik
Użytkownik
problem rozwiazany.nagralem nowa gre i wszystko smiga tak jak powinno.A wiec niech to bedzie dla was przestroga na przyszlosc nie instalujcie gier nagranych zwykla nagrywarka bo pozniej po wlozeniu tych samych gier nagranych ihasem napęd bedzie sie zachowywal tak jak by to bylo nagrane zwykla nagrywarka i szyszczenie cache nic nie daje!!!:)
 

Tofu212

Banned
do zamkniecia nie kradnij!!!!!
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zamykam temat.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom