Nie do wiary: Treyarch pracuje nad kolejnym Call of Duty

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Treyarch nie umie zrobić dobrego kodu sieciowego... nie, sorry, nie dobrego, w ogóle, KODU SIECIOWEGO, a wy tu gadacie o jakichś nowych silnikach? Ludzie, bądźmy poważni.
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Treyarch znowu próbuje zrobić grę ? Kurde chłopaki idą w zaparte, może tym razem się uda ? hahaha....
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Black Ops był naprawdę całkiem dobrą grą. Tylko nieszczęsny kod sieciowy, rujnował tą grę (I chyba nadal rujnuje). Ktoś wyżej napisał, że Black Ops to istna kopia MW2. Tak? A to ciekawe bo w MW2 nie widziałem, żeby były jakieś tryby gdzie można robić zakłady, nowych trybów gier (Gun game, Sharpshooter, One in the chamber i Sticks and stones czy jakoś tak), zdobywanie broni, perków, killstreaków za pomocą punktów COD, nagrywanie meczów i innych ****relków.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak naprawdę to sami jesteście sobie winni. Chyba nie dziwicie się że acti wydaje rok rocznie swoje ładnie opakowane gówienko bez większych zmian ? W końcu po co inwestować grubą forsę w coś co i tak się sprzeda ? Mam wrażenie że sprzedaż COD'a jest odwrotnie proporcjonalna do jakości tej gry. Idę o zakład że po słabej sprzedaży jakiejkolwiek części ze stołków poleciałoby kilka głąbów a sama gra może odbiłaby się od dna. Niestety wiem że to nie możliwe. Przecież co minutę rodzi się jakiś frajer...
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Single player w Black Ops był jeszcze zjadliwy, ale to co zrobili z multiplayer'em jest niewybaczalne.... poroniony pomysł z punktami COD, masa niepotrzebnych bzdur, brak jakichkolwiek użytecznych broni, beznadziejne mapy i skopany kod, który sprawiał, że albo były lagi, albo co 5 sekund zmieniały się respawny, co prowadziło do zaliczania zgonu będąc zastrzelonym "z pleców".

Treyarch idzcie się pobawić w piaskownicy a nie za robienie COD'a się bierzecie !
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ehh czemu Acti nie moze zrozumiec ze Treyarch nie umie robic gier?
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Jestem pewien , że niedługo Activision zakupi prawa do silnika RAGE'a idTech 5 i na nim będzie tworzyć kolejne CoD'y , zobaczycie....ten silnik doskonale nadawałby się do tej gry.
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Jestem tego samego zdania że po MW3 powinni zrobić przerwe dłuższą, ale na litość Boską ile można w kółko to samo pisać że 'grafika w CoD beee/fuuu' ?
Patrząc na Twoją sygnaturkę sam się przejmujesz grafiką w cod, przecież misję się zmieniają, więc z Twoich wypowiedzi wnioskuje że swoją sygnaturka sam sobie przeczysz
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Wcale mnie to nie dziwi, już się przyzwyczaiłem, że CoD wychodzi co roku na zmianę od IW i Treyarch.
Nie rozumiem tylko nagonki na Treyarch, bo ponoć każdy uwielbia MW2, a za multi w większości jest odpowiedzialny Treyarch, więc chyba jednak lubicie grać w ich multi :D
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
już widzę Call of duty Modern Warfare 6 i Call of Duty Black ops 4- czy aby na pewno marzenia? :rolleyes:
 

scorpion22

Banned
Ja nie mogę ..... Przeciez black ops bije na łeb mw i mw2 ! Single jest po prostu ********* ! Zadne mw mnie nie wciągnęło tak jak black ops ! W multi nie grałem więc nie wiem,tylko zombie na split screen i były równie ********* ! Poza tym ktoś tu jest chyba ślepy bo wg mnie w grafice black ops a grafice mw jest kolosalna różnica.... Nie jestem żadnym fanboyem black opsa to jest po prostu moja ulubiona część serii...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja nie mogę ..... Przeciez black ops bije na łeb mw i mw2 ! Single jest po prostu ********* ! Zadne mw mnie nie wciągnęło tak jak black ops ! W multi nie grałem więc nie wiem,tylko zombie na split screen i były równie ********* ! Poza tym ktoś tu jest chyba ślepy bo wg mnie w grafice black ops a grafice mw jest kolosalna różnica.... Nie jestem żadnym fanboyem black opsa to jest po prostu moja ulubiona część serii...
Dokładnie. Black Ops jest najładniejszy, oraz najciekawszy. Singiel i zombie miażdży wszystkie inne Cody (poza 1-ką), a multi nie tykam, bo od tego jest CS i BF.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Dużo osób narzeka że co rok wychodzi CoD a i tak go kupują :) Ja CoD-a kupuje aby przejść singla a w multi nie gram :) bo jak na pisał Hextor do multi jest BF :)
 

Pracowity

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A teraz spójrzcie na to z perspektywy wydawcy - gracze kupują i gry utrzymują wysoki poziom sprzedaży więc po co wprowadzać nowy silnik graficzny to tylko opóźni premierę następnej części gry a co za tym idzie - zyski ze sprzedaży. To jest biznes i musicie to zrozumieć, że dla nich liczą się sprzedane kopie a nie wpisy na forum ludzi, którzy chcieliby lepszą grafikę, która wcale nie jest taka zła.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom