Nie działa hdmi

Henriques87

Świeżak
Świeżak
Cześć tv nie widzi mojegomxboxa, próbowałem różne kable hdm i różne tv,pokazuje logo i trzeszczy a w menu głównym wyłącza się i pokazuje info ze nie podlaczono kabla,znajomy lutowal mi wyjście HD i nie pomogło co to może być
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
spróbuj podłączyć wyjściem analogowym
 

Henriques87

Świeżak
Świeżak
Analogowo AVI działa wszystko jest ok chodzi mi o hdmi...
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
HDMI prawdopodobnie masz uszkodzone możesz próbować lutować sam albo dać do naprawy ewentualnie pozostaje wyjście analogowe
 

cubonzu

Świeżak
Świeżak
Zmień kabel hdmi, pożycz od kolegi ewentualnie kup nowy.

Możliwe że masz zepsute wyjście hdmi w konsoli lub tv to już będzie większy kłopot ... ;/
 

YmaY

Banned
Świeżak
XBOX w środku bardzo skomplikowany nie jest ... jeśli bardzo Ci przeszkadza połączenie analogowe, to oddaj do jakiegoś serwisu, lub wylutuj sam gniazdo i przylutuj nowe :)
 

Henriques87

Świeżak
Świeżak
Ok, wiec tak, pozycyzlem kabel, dzieje sie to samo, zaczalem grzebac przy gniazdku kabel z wyjsciem hdmi, no i pokazuja sie takie paski, jakies niewyrazne wyjscie. Myslicie ze wystarczy wymiana? jesli tak to gdzie kupic takie wyjscie hdmi?:) dziekuje zaw szystkie odpowiedzi, sory za balagan i niewyrazne pismo, taki charakter zepsuty.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ok, wiec tak, pozycyzlem kabel, dzieje sie to samo, zaczalem grzebac przy gniazdku kabel z wyjsciem hdmi, no i pokazuja sie takie paski, jakies niewyrazne wyjscie. Myslicie ze wystarczy wymiana? jesli tak to gdzie kupic takie wyjscie hdmi?:) dziekuje zaw szystkie odpowiedzi, sory za balagan i niewyrazne pismo, taki charakter zepsuty.
Wylutowac z innej konsoli
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ewentualnie możesz dać komuś aby ci naprawił, jeśli sam nie za bardzo znasz się na tego typu rzeczach nie zabieraj się za naprawę bo jeszcze coś dodatkowo uszkodzisz.
Może masz jakiegoś znajomego np. informatyka który by wymienił ci gniazdo bez problemu albo po prostu osobę znającą się na rzeczy.
Tak jak kolega w/w napisał najlepiej wylutować z innej konsoli poszperaj też na aukcjach czasem zdarzają się ogłoszenia z tego typu częściami bądź nawet całymi płytami głównymi uszkodzonymi za parę groszy.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ewentualnie możesz dać komuś aby ci naprawił, jeśli sam nie za bardzo znasz się na tego typu rzeczach nie zabieraj się za naprawę bo jeszcze coś dodatkowo uszkodzisz.
Może masz jakiegoś znajomego np. informatyka który by wymienił ci gniazdo bez problemu albo po prostu osobę znającą się na rzeczy.
Tak jak kolega w/w napisał najlepiej wylutować z innej konsoli poszperaj też na aukcjach czasem zdarzają się ogłoszenia z tego typu częściami bądź nawet całymi płytami głównymi uszkodzonymi za parę groszy.
Sam tego i tak nie wylutuje.
 

Lind

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Najlepiej jak ktoś kto rozkręcał podał nr serii gniazda hdmi i szukać na allegro lub jak masz w mieście jakiś sklep z częściami elektronicznymi to tam podejdź sprawdź czy ci zamówią. W niektórych takich sklepach dokonują też prostych napraw typu wymienny gniazd, kondensatorowy itd . Ja za wymianę hdmi w starszym laptopie lenovo zapłaciłem 100zł z gniazdem HDMI. Więc jak nie umiesz lub nie masz kogoś kto potrafi to zrobić, lepiej zlecić innym.
 

Do góry Bottom