Nie działająca gra.

Kazimierz60

Świeżak
Świeżak
Nie dawno kupiłem grę Need For Speed Underground 2 na konsolę 1 generacji. Jednak po uruchomieniu płyty na ekranie widnieje napis : Nie można uruchomić gry. Pobierz ją ponownie.

Moja konsola to XBOX 360 SLIM z dyskiem o pojemności 120 GB.
Sieć Xbox Live jest podłączona.
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To jest gra na konsolę Xbox, a nie na Xbox 360.

P.S. Ja sobie właśnie zainstalowałem na PC i gram po wielu latach :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To że jest na XC a nie na X360 nie znaczy że nie będzie działać, gra jest na liście WK https://xbox.fandom.com/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360

Wersji japońskiej raczej nie masz, więc pytanie o dysk to jest oryginał czy zmodyfikowany ? Dysk musi mieć partycję WK.
Zmień jeszcze rozdzielczość na najniższą przed uruchomieniem.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
konsola, jeśli jest podpięta pod internet po wsadzeniu nośnika powinna od razu sama pobrać brakujące pliki emulatora i uruchomićtytuł jeśli takowy znajduje się na liście wstecznej kompatybilności.
a że gra jest na liście problem leży po stronie gracza:
emulator zawsze docelowo instaluje się na pamięci wbudowanej, upewnij się że masz miejsce, odepnij dysk zewnętrzny i ponów próbę gry z samej płyty
 

Kazimierz60

Świeżak
Świeżak
To że jest na XC a nie na X360 nie znaczy że nie będzie działać, gra jest na liście WK https://xbox.fandom.com/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360

Wersji japońskiej raczej nie masz, więc pytanie o dysk to jest oryginał czy zmodyfikowany ? Dysk musi mieć partycję WK.
Zmień jeszcze rozdzielczość na najniższą przed uruchomieniem.
Kupiłem dysk oryginalny i zmieniam rozdzielczość na najniższą i nadal to samo
A co to ta partycja WK ? Bo jestem nowy i nwm o co chodzi.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
wsteczna kompatybilność.
odepnij czy tam wyjmij dysk i uruchom grę.
sprawdź jak się zachowa gra bez obecności dysku twardego
 

Kazimierz60

Świeżak
Świeżak
To że jest na XC a nie na X360 nie znaczy że nie będzie działać, gra jest na liście WK https://xbox.fandom.com/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360

Wersji japońskiej raczej nie masz, więc pytanie o dysk to jest oryginał czy zmodyfikowany ? Dysk musi mieć partycję WK.
Zmień jeszcze rozdzielczość na najniższą przed uruchomieniem.
A jeśli chodzi o partycję WK to na jakiej stronie moge ja zainstalować ( pendrive to disc )
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
podłącz konsolę pod sieć i wszystkie brakujące pliki emulatora pobiorą automatycznie się z xbox live podczas próby uruchomienia gry która go wymaga.
włóż płytę i ją uruchom, cała reszta zrobi się sama
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A jeśli chodzi o partycję WK to na jakiej stronie moge ja zainstalować ( pendrive to disc )
Slim'y chyba nie miały w standardzie dysków 120GB ? Wydaje mi się że były w wersjach SSD 4GB i HDD 250, 320 oraz 500GB. Wyciągnij dysk i napisz co tam masz.
Jeżeli masz oryginalny dysk to nic nie musisz robić, samo się w takim wypadku to robi tylko trzeba być podłączonym do sieci. Jeżeli to dysk po modyfikacji to trzeba będzie rzeźbić z tutoriali.

Spróbuj jeszcze z tym zmniejszeniem rozdzielczości do 480p.
 

Kazimierz60

Świeżak
Świeżak
Slim'y chyba nie miały w standardzie dysków 120GB ? Wydaje mi się że były w wersjach SSD 4GB i HDD 250, 320 oraz 500GB. Wyciągnij dysk i napisz co tam masz.
Jeżeli masz oryginalny dysk to nic nie musisz robić, samo się w takim wypadku to robi tylko trzeba być podłączonym do sieci. Jeżeli to dysk po modyfikacji to trzeba będzie rzeźbić z tutoriali.

Spróbuj jeszcze z tym zmniejszeniem rozdzielczości do 480p.
Mam dysk hdd
od Microsoftu o pojemności 120 Gb i konsola zmienila na 107. To źle ?
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
wyciągnij dysk.
włóż pendrive i przygotuj go do pracy z konsolą
uruchom grę
czego nie rozumiesz ?
 

Do góry Bottom