NIe działający pad !

tketrab

Świeżak
Świeżak
Witam,
Mam problem z padem od xboxa 360 a mianowicie, gdy chcę włączyć pada to zaczynają migać 4 zielone światełka wokół loga na padzie i następnie powinien normalnie działać ( tzn. przyciski powinny reagować na naduszenie). Wduszając srebny przycisk z logiem xbox'a (na padzie) światełka zaczynają migać ale nie przestają, a pad nie reaguje na naduszenie wszystkich przycisków (nie licząc tego co się włancza konsolę). Ktoś wie co robić ? Myślę aby go rozkręcić, tylko nie wiem jak się za to zabrać ? Pisać jak ktoś ma wskazówki, bo siedzę w domu i się nudzę, a na rower nie można wyjść bo dużo śniegu :mad: ,tak to bym sobie chociaż pograł na X i bym się nie nudził.

Z góry uprzedzam że przed napisaniem postu szukałem w necie i nic nie znalazłem co by mogło mi pomóc. Czekam na odpowiedź.
pozdro
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
a masz gware na akcesoria?
jeśli tak to wyslij do m$
 

$evik

Banned
haha, dziecko. o 22 na rower?! ahaha. Ja ci nie pomóc, ja nie rozumiem twoja mowa, ja nie wiedziec co to znaczy 'fskazówka'

tak na poważnie, to najbardziej niegramatyczny post jaki kiedykolwiek widziałem.

włączasz tego pada po raz pierwszy?
spadł ci?

bo w pierwszym poście NIC sensownego nie napisałeś, co mogłoby nam pomóc rozwiązac twój problem.
 

scorps

Użytkownik
Użytkownik
A czy razem z padem włącza Ci się konsola, czy tylko diody na padzie migają?

Nawiasem co to jest naduszenie?
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
e tam ja jeżdżę na rowerze w zimie :p

moze spróbuj tego ...





a może baterie już słabe i trzeba wymienić albo akumulatorki naładować..
 

Tokyo1992

Banned
Użytkownik
e tam ja jeżdżę na rowerze w zimie :p

moze spróbuj tego ...





a może baterie już słabe i trzeba wymienić albo akumulatorki naładować..
Tketrab po pierwsze zainwestuj w słownik...
A po drugie zrób tak jak na obrazku tylko pad musi być blisko konsoli, naciśnij i trzymaj te przyciski jednocześnie...
 

GrooBass

Użytkownik
Użytkownik
ej koles wyraź się jaśniej bo konsulowałem sie z Miodkiem i napisał że OK wszystko jest :p

Słownik języka polskiego

jeździć - Słownik języka polskiego - Slowniki.gazeta.pl

Wielki słownik ortograficzny

Czytaj ze zrozumieniem - to co napisał autor postu, który Cię tak oburzył, najprawdopodobniej nie było do Ciebie tylko do autora wątku.
 

miros

Użytkownik
Użytkownik
zbytnie naduszanie przycisków powoduje takie właśnie objawy pada...
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hmm jak na mój gust to za dużo nerwów przy grach, rozwaliłeś pada nie rozkręcaj bo jeszcze gorzej będzie tam dla zielonego nie ma nic do roboty , oddaj do serwisu bądź kup nowego pada.
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Czyżbyś to ty grał :D?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

enderfild

Świeżak
Świeżak
RageGaming zle wplywa na sprzety dookola ciebie :D (daltego nie gram w coda na konsoli haha)
 

tketrab

Świeżak
Świeżak
Qazimodo - dzięki, pad już działa, zrobiłem to co pokazałeś na obrazku - wielkie dzięki :). Konsola się nie włonczała gdy naciskałem przycisk z diodkami (diodki migały).

$evik - to że napisałem post o 22 to nie oznacza że wychodzę o tej godzinie na rower. Gdybyś chociaż trochę pomyślał, a nie od razu wyśmiewał się i krytykował. Twoja odpowiedź była ZBĘDNA, a błąd wynikł z tego iż szybko pisałem i nie zwróciłem uwagi na pisownię i spójność zdań. Każdemu z Nas zdarzyło się popełnić błąd - nikt nie jest idealny.
Wujek WilQ - pomyśl za nim coś wyślesz, bo te niemieckie dziecko gra na PC a nie na xbox'ie.

A tak na marginesie, to sezon dla prawdziwego rowerzysty nigdy się nie kończy ;)
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
tketrab to że gra na pc'cie nie oznacza że ty tak nie wyglądałeś w momencie gdy pad przestał ci działać.


@!Mnih zwłaszcza że są tutaj moje 2 posty !
Zalecam dać mi ostrzeżenie, bo staram się tępić głupotę i lenistwo ludzkie.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
sprawa rozwiązana to po co jeszcze komentujecie. wilq polowa twoich postow w tym temacie to spam.
 

kamykle

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Mam problem z padem od xboxa 360 a mianowicie, gdy chcę włączyć pada to zaczynają migać 4 zielone światełka wokół loga na padzie i następnie powinien normalnie działać ( tzn. przyciski powinny reagować na naduszenie). Wduszając srebny przycisk z logiem xbox'a (na padzie) światełka zaczynają migać ale nie przestają, a pad nie reaguje na naduszenie wszystkich przycisków (nie licząc tego co się włancza konsolę). Ktoś wie co robić ? Myślę aby go rozkręcić, tylko nie wiem jak się za to zabrać ? Pisać jak ktoś ma wskazówki, bo siedzę w domu i się nudzę, a na rower nie można wyjść bo dużo śniegu :mad: ,tak to bym sobie chociaż pograł na X i bym się nie nudził.

Z góry uprzedzam że przed napisaniem postu szukałem w necie i nic nie znalazłem co by mogło mi pomóc. Czekam na odpowiedź.
pozdro
Witam, a na gwarancji ten pad jest? Jak nie to rozkrec, go moze co sie odlutowalo, albo przypadek pechowy, jak z pierscieniem smierci, czyj akos tak w konsolach tych starszych?:) Albo zmien baterie, czy tam ladowarke...Jeslinie pomoze to daj znac, chetnie pomoge, pozdr:)
 

tketrab

Świeżak
Świeżak
Sprawa się już rozwiązała, ale dzięki za zainteresowanie ;)
 

Do góry Bottom