Nie mogę odblokować portów

Starless69

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam pewien problem z System link; gdy nacisnę test pojawiają mi się 2 Faile przy portach. Teoretycznie porty i mac konsoli odblokowałem w routerze ImageShack Album - 3 images (porty konsoli domyślnie 3071 i 3072) Myślę sobie, że spróbuję włączyć BO2 mimo to; nacisnąłem środkowy guzik na padzie, wybrałem system link, zapisałem się do pokoju i ,gdy klikam na system link w BO2, nie mogę znaleźć żadnego serwera (tak jest zresztą z każdą grą, no ale pokazuje mi, że porty zablokowane).
Wyłączyłem firewalla, a gdy testuję połączenie z XBL, bez problemu mnie łączy.
Proszę o pomoc, bo męczę się już prawie tydzień.
 

Kostner

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj włączyć opcję UPnP (jeśli coś takiego masz w routerze) a w FSD, w ustawieniach link, zaznacz drugą opcję (po prawej, coś tam z UPnP). Router powinien wtedy sam dobrać sobie porty, u mnie to pomaga :)
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
porty blokuje dostawca
 

Starless69

Użytkownik
Użytkownik
Też właśnie o tym myślałem, że to wina dostawcy. To mam iść tam do nich do punktu i powiedzieć, żeby odblokowali?
 

Traffic

Xbox One
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Pierw w ustawieniach pluginu zmień porty na inne (ktoś proponował 9050 i 9051), potem je przekieruj i wtedy spróbuj. Jak dalej nie będzie działać to przywróć oryginalne porty i zadzwoń do dostawcy.
 

Starless69

Użytkownik
Użytkownik
Już to robiłem i nic.
A jak mam u nich na miejscu objaśnić mój problem?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
że potrzebujesz odblokować porty i tyle, jest to usługa którą oni blokują dla zapewnienia bezpieczeństwa (odblokowanie portów teoretycznie może zwiększyć szansę ataków na PC) ale jeśli masz ochotę to robisz to na swoją odpowiedzialność.
zadzwoń do nich, takie rzeczy załatwia się przez telefon.

//Edit

Sprawdź czy masz stały adres IP - jeśli nie to złóż wniosek, to nic nie kosztuje w większości przypadków.
 

Starless69

Użytkownik
Użytkownik
Byłem u nich, powiedzieli, że nic mi nie blokują. Poprosiłem o przypisanie stałego adresu IP. Będzie jutro lub pojutrze, jakbym jeszcze miał problemy, to napiszę.

A czy przypisanie stałego adresu rozwiąże mój problem?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
u mnie rozwiązało.
tylko że ja męczyłem się z xlink kai bo wtedy jeszcze nie było LINK.
 

mis19

Banned
Czego stały adres IP ?
 

Starless69

Użytkownik
Użytkownik
Hurra! Mam stałe ip i wszystko działa. Dzięki za pomoc.

Jednak nie: "Plugin update required to connect to Link"
Mam wszystkie aktualizacje, a mimo to taki komunikat.
 

Jankess

Użytkownik
Użytkownik
Wywal stare FSD i wrzuć od nowa czyste u mnie przy czymś takim pomogło:)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
ja wczoraj chciałem pograć to mi taki błąd też wywaliło.
przeinstaluj FSD na nowo i pomoże na 100%
 

orange

Świeżak
Świeżak
Wejdz na router znajdź opcje DMZ wpisz adres ip konsoli i tyle konsola podpieta do routera po kablu
 

Do góry Bottom