Nie mogę zaktuallizować xbox live

minek95

Użytkownik
Użytkownik
Siema.
Dziś pierwszy raz odpaliłem xboxa którego kupiłem jest to wersja jasper. Mam problem z zakutalizowaniem xbox live na początku był błąd ale się domyśliłem że gdzieś te dane się zapisują i podłączyłem pena. I ruszyło akutalizacja się pobrała lecz przy drugim tym większym oknie pobierania pod koniec wyskakuję mi takie cos
"nie można wykonać akutalizacji. Jeśli problem będzie się powtarzać wejdz na strone: xbox.com/support
Kod statusu: 3F4A-40A3-1680-0702-C000-0099"
Wpisałem ten kod statusu tam i się wyświetliło że nie do niego informacji. Pomózcie bo nie mogę nawet bez aktualizacji gry uruchomić. Wg nic nie mogę praktycznie zrobić.

EDIT

reeeef


Info orso6// Nie pisz posta pod postem używaj opcji edytuj.



orso6// To nie giełda żeby odświeżać, czekaj aż ktoś odpowie.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przywróć ustawienia fabryczne , sciągnij aktualizację na pendrive( nie zapomnij pierw skonfigurować pendrive pod xboxa) i zobacz czy się z pena zaktualizuję
 

minek95

Użytkownik
Użytkownik
Ej bo ja w między czasie czytałem tam na suport i znalazłem że jak jest końcówka błędu C000-0099 to konsola jest zbanowana. Fajnie że o tym nie wspomiano w aukcji. To oznacza że moja konsola jest przerobiona?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
o ile mnie wiadomo to takie problemy sie pojawiaja jezeli w konsoli byl wymieniany naped i zostal wlozony inny niz oryginalnie byl
 

minek95

Użytkownik
Użytkownik
Czyli że mam przerobioną ? Ale co teraz mam robić?
 

Krzychu1987

Banned
Podaj link do aukcji.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Piszesz że masz jaspera a wyraźnie napisane w aukcji XBOX 360 Falcon HDMI +pad +gra +hdmi
 

Krzychu1987

Banned

W takim że chciał zerknąć na opis, ale opis jest skromny dlatego nic to nie dało.
Ja bym napisał do sprzedawcy i opisał problem, niech się wytłumaczy bo jeżeli w opisie było by info że jej nie podłączał dawno do live to miał by wymówkę ale skoro tego niema to możesz żądać zwrotu bo z konsolą jest coś nie halo, była może modyfikowana a to powinno być w opisie.
 

minek95

Użytkownik
Użytkownik
Wolał bym już ją sprzedać. Bo chyba z przeróbką jest warta trochę więcej. A koleś mi pisał że nie wiedział bo nie było mu to potrzebne i grał na orginałach. Ale jak on mógł grać na orgninałach skoro nawet ta stara gra co była w zestawia nie może zostać uruchomiona bez aktualizacji?! Próbowałem przez nagranie łatki na pena ale tez coś nie szło. Nawet nie wiem co za przróbka jest strzelam że LT 2.0 więc ściągnąłem parę gier i programy ale nie mam płyt tych specjalnych :/
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nikt Ci nie powiedzial ze konsola jest przerobiona, ja napisalem ze takie rzeczy sie dzieja jak jest WYMIENIONY naped ze wzgledu np ze sie zepsul
 

Krzychu1987

Banned
Ja bym kazał zwrócić $ bo sprzedawca jawnie kłamie, chciał się pozbyć konsoli i tyle, ale jeżeli lepiej wyjdziesz na sprzedażny to zrobisz jak zechcesz tylko pamiętaj że nie napiszesz na aukcji że konsola jest z problemem to ktoś może nie być łaskawy.
 

minek95

Użytkownik
Użytkownik
To czemu oni dają bana jak ktoś miał zepsuty napęd ?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a kto Ci powiedzial ze masz bana? czytasz jakies bzdury i piszesz nieprawde, jakby konsola byla zbanowana wogole by sie nawet aktualizacja z xbox live nie wlaczyla...
 

minek95

Użytkownik
Użytkownik
No na końcu popierania akutalizacji wyskakuje mi błąd który opisałem na początku tematu. Tam na tym supporcie wyczytałem że jeśli jest końcówka C000 - 0099 to jest zbanowana. A jeśli ban to pewnie przróbka bo to jest jasper.
 

Krzychu1987

Banned
Mając ban po podłączeniu się do live dostał byś komunikat o tym i na pewno nie zaczęło by pobierać aktualizacji. Za to konsole z banem mogą być aktualizowane z pendrive a ty masz ten sam problem co przy aktualizowaniu pod live.

Prościej się nie da, żeś sobie coś ubzdurał a teraz nie rozumiesz że konsola to bubel którego ktoś się pozbył.
 

minek95

Użytkownik
Użytkownik
To ****nia :p sory że musiałeś mi aż tak dogłębnie wytłumaczyć ale jestem ziolony w xboxach kiedys mialem jedynie ps3 ale nie długo. Spórbuje zaraz przez pena.
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
@UP Co Ty z tym jasperem ? W opisie aukcji stoi jak wół , że to falcon (tylko z hdmi).
 

minek95

Użytkownik
Użytkownik
No możliwe jakoś mi ten jasper w głowie siedzi ;p
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
kolo jaspera to to nie stało :p
 

Do góry Bottom