''Nie można wykryć urządzenia sieciowego.'' POMOCY!!!

STARKILLER22

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam mam następujący problem. Jestem użytkownikiem xbox live od ponad roku. Ale dzisiaj pojawił mi się błąd jak w tytule. Więc zwracam się z prośbą jak to naprawić (a może to ban).


P.S.
Wczoraj wszystko działało i nie było problemów.
 

felixglavius

Świeżak
Świeżak
witam,przepraszam ze pisze o tym w tym miejscu ale nigdzie nikt nie udziela odpowiedzi mam problem z windows media center. mam neostarde modem sagem polaczony z xbox live wszystko dziala jest ok , chcialem podlaczy pc z xboxem i jesli chodzi o obrazy filmy muzyke to jest ok ale gdy chce polaczyc sie z windows media center wyskakuje mi ze nie moze uzyskac adresu ip. mam wind xp. co robic, pomocy.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
co do autora tematu:albo porty,albo ipki,albo sieciowka/wejscie sieciowe w routerku(nie wiem pod co sie podlaczasz) padlo
 

STARKILLER22

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
co do autora tematu:albo porty,albo ipki,albo sieciowka/wejscie sieciowe w routerku(nie wiem pod co sie podlaczasz) padlo
Miedzianek nic nie dotykałem wszystko działało grałem w nocy poszedłem spać rano włączyłem x-a i problem.

Połączenie przez Router.
 

the-man

Użytkownik
Użytkownik
gdy chce połączyć się z windows media center wyskakuje mi ze nie może uzyskac adresu ip. mam wind xp. co robic, pomocy.
Jak sam napisałeś masz Windows Xp a nie Media center to jak chcesz się podłączyć do media center ?
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
starkiller jak tak sprubuj podlaczyc pod inny slot albo bezposrednio pod x kabel od neta,jak zadziala to uwalony router,jak nie to sieciowka w x
 

felixglavius

Świeżak
Świeżak
aha rozumiem tzn ze wind xp nie obsluzy tego i nie da sie pod xp tego podlaczyc tak?
 

STARKILLER22

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
starkiller jak tak sprubuj podlaczyc pod inny slot albo bezposrednio pod x kabel od neta,jak zadziala to uwalony router,jak nie to sieciowka w x
Czyli po prostu nowy xbox bo wymiana sieciówki sie nie opłaca bo miałem juz 2 razy E74...
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
a co jednak xbox siadl?
 

Do góry Bottom