Nie musieliśmy długo czekać na pierwszy przeciek. Nadciąga Call of Duty: Infinite Warfare

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



W przyszłym tygodniu ma odbyć się wielka prezentacja tegorocznego Call of Duty, a właśnie w Sieci pojawiły się przecieki dotyczące tytułu nowej odsłony. Infinity Ward pracuje nad Call of Duty: Infinite Warfare.

Pracownicy Infinity Ward oraz Activision pewnie przygotowują się do wielkiego odsłonięcia Call of Duty 2016, a na amerykańskim PlayStation Store pojawiła się zakładka zatytułowana „Call of Duty: Infinite Warfare”. W konsekwencji sympatycy uniwersum mogą szykować się na nową pozycję, którą nie będzie Call of Duty: Ghosts 2.

Czym w takiej sytuacji może być ta „Nieskończoność”? Czuję, że potwierdzą się wcześniejsze przecieki i faktycznie w najnowszej odsłonie wyruszymy na podbój kosmosu. Walka o planety i futurystyczne zabawki? Zapowiada się ciekawie, ale gracze wyczekujący na powrót do przeszłości będą pewnie rozczarowani.

Według wcześniejszych plotek prezentacja pozycji ma odbyć się w następny czwartek. Jak zawsze możemy spodziewać się wstępnych informacji o historii oraz pierwszego zwiastuna. Ja jeszcze liczę na mały fragment rozgrywki, ale pewnie na takie przyjemności przyjdzie nam zaczekać do E3.



 

shorty19882

Użytkownik
Użytkownik
skomentuję krótko: kończ waść wstydu oszczędź...
 

kenway11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jesli bedzie akcja osadzona jak w AW lub BO3 to pier***e tą serie
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No i w pyzdu...i wylądował.
To juz teraz wiem ze w tym roku zaoszczedze ok 300pln.
A półki co kupiłem wlasnie BO1 za 11.50 na alledrogo i jest git.
Dzięki Infinty Wards
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie wybór prostu jak drut teraz juz tylko bf 5 chyba ze oni tez pojada po bandzie wic 250zl zostanie w kieszeni i będzie czekac na inny tytuł
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
I już wiem, że nowego CODa bym nie chciała...bo nawet COD BO III mnie odrzucił skutecznie :D
 

Ginterinho

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja przytule z checia i bez hejtu
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Kampania mnie nie interesuje w ogóle, natomiast jeśli tylko multi będzie OK to jak co roku dam im zarobić...
 

warone

Banned
Użytkownik
Za każdy razem tyle płaczu a w dzień premiery i tak wszyscy ładnie w kolejce czy przed komputerem zakupią tego crapa :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@warone
Dokładnie :D.

Płacz i jęczenie, a później patrzysz co 2 osoba gra w COD'a :D

Ja tam pewnie wypróbuje jak cena będzie przystępna :) albo jakaś okazja się nadarzy.
 

kenway11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
bo1 to chyba najlepsza czesc zawsze do niej wracam
 

Do góry Bottom