Nie pokrzyczymy na Xboksa 360 na premierze Kinecta

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Zresztą zobaczcie sami. To już mnie denerwuje.

Nie pokrzyczymy na Xboksa 360 na premierze Kinecta

Temat został zaktualizowany. Okazało się, że ta możliwość nastąpi przy starcie. Nareszcie dobra informacja.
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Niedługo ogłoszą że Kinect nie będzie miał kamery :/ Na początku tak dobrze się zapowiadał. No ale tak, to była zapowiedź. A teraz wychodzą wszystkie minusy :/
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Tego typu urządzenia jak kinect i move są to dopiero nowe technologię które, że tak powiem raczkują w tym świecie konsol. Jak na razie te debiutanckie urządzenia nie będą zaskakiwały funkcjonalnością, sposobem działania czy brakiem błędów czy nawet lagów. Tak że nie spodziewałbym się i nie wymagał cudów od tych zabawek. Czytam o nich i patrzę na newsy ze sporym dystansem, i myślę że dopiero przyszłe generacje takich gadżetów będą mogły działać i być funkcjonalne w pełni, oraz będą wolne od błędów. I wtedy może bardziej się nimi zainteresuje ;]
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Po E3 wiedziałem, że to jest Fail. Z czasem, kiedy Microsoft i pan Piotruś zaczęli mówić czego nie będzie pomyślałem sobie Epic Fail. Z każdą następna informacją, która jest niestety informacja negatywną dochodzę do wniosku, że Microsoft szykuje sobie Implied Facepalm.

Co prawda nie można jechać aż tak bardzo po nich, bo na zeszłorocznych E3 nie padło ani jedno stwierdzenie - "TO CO WIDZICIE DZIŚ TU, BĘDZIE DOSTĘPNE W DNIU PREMIERY" - ale sorry ludzie... Sam prestiż targów E3 i marka Microsoft do czegoś zobowiązuje.

Microsoft całkowicie zatracił się i zapomniał czym jest konsola. Całe Gamescom został zdominowany przez Kinect, gry na PC, Windows Mobile, a teraz jeszcze chodzą ploty, że Kinect być może pojawi się na komputerach i telefonach. Zamiast inwestować kasę w konsolę, oni uśmiechają się ponownie w kierunku graczy PC i posiadaczy komórek, Kinect natomiast reklamowany jest przez zatrudnionych aktorów i wyreżyserowanych filmów.

Ciekawe co jeszcze do listopada Kinect nie będzie posiadał...

@fake4r - Move nie oferuje cudów tak jak Kinect, ma być kontrolerem głównie do FPS i tutaj jak na razie sprawdza się świetnie. Różnica między Sony i Microsoft polega na tym, że na E3 w zeszłym roku Sony zaprezentowało prototyp, który chodził jak chodził. Microsoft natomiast zareklamował Kinecta jako gotowe urządzenie na podstawie świetnie przygotowanych nie mających nic wspólnego z rzeczywistością filmów. Sony pracowało nad Move i cała zabawka wygląda z dnia na dzień co raz lepiej. Microsoft natomiast nie potrafi sprostać temu, co zapowiedział i z dnia na dzień wycofuje się. Technologia nie jest nowa, bo Eye Toy już był, ba EyePet też już jest historią. Co do Move mamy przecież Wii. To nie jest żaden krok milowy tylko zwyczajne rozszerzenie tego co już znamy.

A może Microsoft powinien przesunąć premierę na przyszłe wakacje? W sezonie ogórkowym myślę, że odnieśliby sukces.... Kto ta 6 stów za zabawkę, która na starcie oferuje połowę tego co miało być tak na prawdę od początku?
 

Kondziu360

Użytkownik
Użytkownik
AKTUALIZACJA: Microsoft zdementował te informacje. Podobno możliwość kontrolowania konsoli za pomocą komend głosowych pojawi się na starcie. Poprosiliśmy o komentarz polski oddział, jaka jest finalna wersja oficjalnego komentarza. Damy znać, gdy go otrzymamy.
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
@D4Ru73K widzę że jesteś lepiej zorientowany w temacie tych zabawek niż ja ;)
Ale wracając do tematu zirytowały mnie konkretnie dwie rzeczy:
pierwsza gdy na jakimś pokazie (nie pamiętam gdzie to było) tańczące panie ;] prezentowały kinecta - ta słynna wtopa
a druga rzecz - oglądałem dzisiaj na którymś linku z forum też test kinecta i pokazał że ma lagi.
Tak więc twierdzę że urządzenie (przynajmniej dla mnie) nie będzie czymś spektakularnym ani pożądanym.
Z chęcią poczekam jeszcze, nawet długo na przyszłe technologie aby wtedy móc grać z przyjemnością.
Pomijam już fakt że gier w początkowej fazie tego typu sterowania nie będzie za wiele a i mogą nie być idealne;]
Jak dla mnie kinect zupełnie zbędny. Chwyt marketingowy, słaba zabawka, podobnie tak jak ze slimem, aby nabić jeszcze kasy na poczciwym x360 i podnieść sprzedaż do czasu następnej generacji konsol. A mam nadzieję że przyszła generacja to będzie TO.
pozdr
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
@fake4r - jeśli chodzi o tą grę taneczną gdzie dwie Azjatki grały to tutaj jest wszystko w porządku, a media się pomyliły. Gra nie polegała na tym, że człowiek się porusza, a gra odzwierciedla jego ruchy na ekranie. Miało być zupełnie odwrotnie. To te dwie panie miały naśladować ruchy Kinecta, a że były to tylko modelki, a nie zawodowcy, to wyszło jak wyszło :D

Co do lagów, no coż... są i to spore...
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Informacja zostala zdementowana wiec jest spoko. Ja kupuje kinecta na premierze bo wierze ze powstana na nie dobre gry. I dlatego tez ze ogladam mnostwo filmow na xboxie a takie sterowanie nadaje sie perfekcyjnie na to.
 

Denpasar

Użytkownik
Użytkownik
Zresztą zobaczcie sami. To już mnie denerwuje.

Nie pokrzyczymy na Xboksa 360 na premierze Kinecta
a może byś tak sam napisał od siebie jakiegoś newsa a nie tylko CTRL+C i CTRL + V
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Zresztą zobaczcie sami. To już mnie denerwuje.

Nie pokrzyczymy na Xboksa 360 na premierze Kinecta
Nie dość, że w ciągu kilku dni skopiowałeś tyle wiadomości, to na dodatek byłeś na tyle leniwy, żeby dać samego linka ... No tak, przecież przed linkiem napisałeś od siebie troche, niedługo już sam link w temacie podasz, w środku nic nie będzie, tak jest najszybciej ... Jeśli masz robić to nadal w ten sposób, to nie rób tego wogóle ...

@Topic
M$ już zaprzeczył tym informacjom, także wszystko zostaje po staremu :)
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
@fake4r - jeśli chodzi o tą grę taneczną gdzie dwie Azjatki grały to tutaj jest wszystko w porządku, a media się pomyliły. Gra nie polegała na tym, że człowiek się porusza, a gra odzwierciedla jego ruchy na ekranie. Miało być zupełnie odwrotnie. To te dwie panie miały naśladować ruchy Kinecta, a że były to tylko modelki, a nie zawodowcy, to wyszło jak wyszło :D
Bodajże te same Azjatki grały w gry sportowe, gdzie Kinect miał problemy z odczytaniem ich ruchów. Kinecta chciałem kupić jedynie na imprezy domowe, ale widzę że zamiast rozbawić moich gości może u nich wywołać napady wyrywania włosów ze złości;) Jak na razie kiepsko się zapowiada. Move też ma różne błędy, ale wydaje się praktyczniejszy.
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
@Pls - Kinect absolutnie nie nadaj się na imprezy, wyobrażasz sobie co będzie się działo w pokoju po opróżnieniu kilku butelek wódeczki? No chyba, że masz ubezpieczony telewizor na grube miliony, bo u mnie po jednej imprezie zostałyby tylko śrubki :D
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Nie dość, że w ciągu kilku dni skopiowałeś tyle wiadomości, to na dodatek byłeś na tyle leniwy, żeby dać samego linka ... No tak, przecież przed linkiem napisałeś od siebie troche, niedługo już sam link w temacie podasz, w środku nic nie będzie, tak jest najszybciej ... Jeśli masz robić to nadal w ten sposób, to nie rób tego wogóle ...

@Topic
M$ już zaprzeczył tym informacjom, także wszystko zostaje po staremu :)
Dlaczego dałem sam link? Po prostu nie miałem już czasu.
 

bartek1980

Użytkownik
Użytkownik
Move nie oferuje cudów tak jak Kinect, ma być kontrolerem głównie do FPS i tutaj jak na razie sprawdza się świetnie. Różnica między Sony i Microsoft polega na tym, że na E3 w zeszłym roku Sony zaprezentowało prototyp, który chodził jak chodził. Microsoft natomiast zareklamował Kinecta jako gotowe urządzenie na podstawie świetnie przygotowanych nie mających nic wspólnego z rzeczywistością filmów. Sony pracowało nad Move i cała zabawka wygląda z dnia na dzień co raz lepiej. Microsoft natomiast nie potrafi sprostać temu, co zapowiedział i z dnia na dzień wycofuje się. Technologia nie jest nowa, bo Eye Toy już był, ba EyePet też już jest historią. Co do Move mamy przecież Wii. To nie jest żaden krok milowy tylko zwyczajne rozszerzenie tego co już znamy.
Kupiłem slima w nadziei, że kinect będzie rewolucją, ale z tego co czytam, to czym bliżej premiery tym gorzej. Posiadam również PS3 i zastanawiam się co wybrać, co będzie bardziej przyszłościowe, MOVE czy KINECT. O ile jeszcze miesiąc temu byłem za tym drugim to teraz sprawa ma się odwrotnie. Chociaż dalej wydaje mi się że KINECT ma niesamowitą przyszłość o ile deweloperzy i producenci gier to dobrze wykorzystają.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
A już myślałem, że faktycznie tej funkcji nie będzie...
Najgorzej jak ktoś zapowie bardzo dużo, a w finalnym produkcie znajdzie się 1/3 tego co było zapowiedziane.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie to wszystko to porpostu nic nie znaczące zabaweczki, żadna tam rewolucja.
Myśle że w kwesti padów i kontrolwerów nie da się już nic wymyśleć, tylko ulepszać istniejące juz rozwiązania.
Dla mnie nic nie zastąpi pada i kanapy :)
 

banyprg

Użytkownik
Użytkownik
Kinect będzie ( no i w sumie jest) dla niedzielnych graczy, najczęściej bogatych dzieci w usa 13-16 lat które będą zajarane grając w te animowane gierki jak jakiś spływ kajakowy czy odbijanie piłek. I GWARANTUJE Wam że żadna POWAŻNA gra na kinecta nie powstanie (w najbliższym czasie napewno nie)
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Kinect będzie ( no i w sumie jest) dla niedzielnych graczy, najczęściej bogatych dzieci w usa 13-16 lat które będą zajarane grając w te animowane gierki jak jakiś spływ kajakowy czy odbijanie piłek. I GWARANTUJE Wam że żadna POWAŻNA gra na kinecta nie powstanie (w najbliższym czasie napewno nie)
Juz powstała... Bijatyka od ubisoft i jeszcze Star Wars
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
A teraz pojawiła się aktualizacja i że ponoć microsoft zaprzecza temu, i będzie obsługa głosu dostępna na starcie, pewnie będzie tak że jeżeli chcesz włączyć/wyłączyć Xboxa to najpierw musisz zaprogramować kinecta mówiąc głośno i wyraźnie te słowa, to ciekawe czy będzie można zgrać to tak, że na hasło Je*** Microsoft! Otworzy się napęd .
 

arturoSS

Świeżak
Świeżak
I ma powstać specjalna wersja Forzy na Kinecta
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom