Nie wiesz jak zbudować skład w Fifie Ultimate Team ?? Pisz tutaj !!

tomix710

Użytkownik
Użytkownik
Czemu paczki brązowe kupować?
Kupisz paczkę za 400 lub 750 coinsów i nie ma możliwości aby pieniądze się nie wróciły ( czasami z nawiązką) lecz trzeba mieć sporo cierpliwości do sprzedania kart za 200 monet.

Wysłane po przez "Super Szybki Internet LTE" 1mb/s i Xperie Z1
 

bysiiuu

Użytkownik
Użytkownik
Kupie kilka paczek i się zobaczy

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 

Artoox253

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałbym się zapytać co myślicie o takim składzie :
Dojczlandy FIFA 14 Ultimate Team Squad | Futhead
Co można tu zmienić, dodać, mój budżet to narazie 6k jak trzeba to mogę pozbierać więcej jak trzeba jakiegoś konkretnego piłkarza na tę pozycje, byłbym wdzięczny również za jakieś porady co do zarobku w fifie 14 bo jestem trochę zielony w trybie FUT :) Z góry dzięki za odpowiedź :)
 

capone79

Użytkownik
Użytkownik
jezeli ci sie dobrze nimi gra to ok...dla mnie cala twoja trojka ofensywna jes za wolna...mialem ich i kiepsko mi sie nimi gralo. Lewandowski lub z tanszych Mandzukic, Aubameyang + Blaszczykowski i Gustavo....ale prawda jest taka ze kazdy ma inny styl i kim innym mu sie dobrze gra

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 

Artoox253

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie też myślę o szybszych napastnikach, ale nie wiem kto jest dobry

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
 

roch0

Użytkownik
Użytkownik
Do bundesligi polecam duet Diouf+Aubameyang lub Ramos+Aubameyang. Diouf i Ramos mają dość dobre tempo i bardzo dobre główki. Aubameyang dzięki swojemu tempu, potrafi dojść do prawie każdej piłki prostopadłej rzuconej za obronę.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalk 4
 

Artoox253

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki sprawdzę to w praktyce :)
 

capone79

Użytkownik
Użytkownik
Mandzukic za to wygrywa kazda glowke i 99% to gol

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 

renI

Świeżak
Świeżak
siema posiadam taki skład i zastanawiam sie nad kupnem niebieskiego cecha 90 ovrl dobry pomysł będzie?
brazylia FIFA 14 Ultimate Team Squad | Futhead
 

bysiiuu

Użytkownik
Użytkownik
Słuchajcie potrzebuje pomocy. Mam formacje 4-1-2-1-2. Na bramce marchetii, w obronie abate, chiellini, caceres oraz constant. Na SPD mam pogbe, na sp marchisio oraz vidal, na spo teveza a w ataku Mario i di natale. Obrona z bramkarzem spisują się świetnie jednak już pomoc i atak kuleje. Mario jako jedyny chyba tam coś gra. Ppgba również jako SPD, reszta klapa. Musze się namęczyć żeby coś uklepac. Niby cały środek Juventusu a podania beznadziejne. Kogo pozmieniać? Jaki środek zastosować? Czy zamiast di natale dać ibarbo?

Dziabnięte z Z1!
 

franas00

Świeżak
Świeżak
Witam
Formacja :4-2-3-1(2)
Negredo
Pedro-Isco-Cristian Tello
Xabi Alonso-Xavi
Jose Enrique-Piqe-Mascherano-Juanfran

Większoćś Hiszpanów no i liga BBVA

Co byście polecili, dodam tylko że planuje zakupić na lewą obrone Jordi Albe a na pomocnika Inieste.
 

Skwarek

Użytkownik
Użytkownik
Taki składzik BBVA + Hiszpania :) W przyszłości za Pique , Ramos i będzie dobrze :)
BBVA + Hiszpania FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead
 

Kubaa13

Użytkownik
Użytkownik
Co powiecie?
Formacja 4-1-2-1-2
Br Ruffier
Lo Clichy So Diakite So Distin Po Sagna
Spo M'Villa
Lp menez
Spd Didot
Pp Ben Arfa
N Aliadière, Anleka (benteke)
Sklad caly z Francuzów. Planuje uzbierać i kupić Benzeme.
Fifa 14
 

Shade4

Użytkownik
Użytkownik
Hej, miałby ktoś jakis kod na xbl zarzucic? Wlasnie rano kupilem fife15 i bez xbl moge jedynie grac w FUT z botami, mam caly sklad juz BBVA ale z botami to sie nie chce ;/
Te sposoby z FB itd mi nie dzialaja a jak kupilem za 11zl na allegro to gosciu wyjebke zrobil
 

Arkadius Maximus

Użytkownik
Użytkownik
Jak wygląda sytuacja z ustawianiem własnej taktyki w FIFA 14 Ultimate? Wiem, że normalnie można ustawić czy obrona ma być wysunięta, czy cofnięta, pressing, strzały, itd. Szukam w FUT i nie mogę tego znaleźć. Moja obrona gra bardzo wysoko i przeciwnicy dają lagą przez całe boisko, wychodzą sam na sam i mi pakują kolejne bramki. Już nie mam cierpliwości do tego.
 

Do góry Bottom