Nie wiesz jak zbudować skład w Fifie Ultimate Team ?? Pisz tutaj !!

PIKOxPL

Użytkownik
Użytkownik
panowie jak wy pozyczacie sobie te coinsy przeciez nie ma opcji dawania przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo :p i skad wy macie tyle kasy przeciez z samych lig sezonow tyle sie nie dostaje chyba ze z paczek ale one tez kosztuja a w nich same smieci
 

pajak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gram formacją 4- 3- 3. Na pozycji środkowego pomocnika grają u mnie Ramires, Mata, oraz Cazorla. Niedługo planuję zakup Yaya Toure, ale nie wiem, kogo z w/ w trójki posadzić na ławkę kosztem Iworyjczyka, proszę o porady :D.
 

Perzy

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czy niektórzy tak robią, ale widziałem różne aukcje, gdzie niektórzy oferują np. 100tyś coinsów np. za 7zł :D :livid:
 

MatthewHEAT

Użytkownik
Użytkownik
To działa tak, że kupujesz to na aukcji, wystawiasz jakiegoś swojego zawodnika obojętnie jakiego za 100 tysięcy monet, piszesz do gościa od którego kupujesz imie, nazwisko, formacje i wszystkie dane tego zawodnika, on go znajduje i kupuje od ciebie i za to dostajesz 100 tysięcy.
 

Perzy

Użytkownik
Użytkownik
hehehe, to dzięki temu wszyscy mają tak od groma kasy? :D
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeśli spotkasz Polaka online z dobrym składem to na 80% ma kase ode mnie ;)
 

MatthewHEAT

Użytkownik
Użytkownik
No widzisz, ja staram się złożyć polski skład i jakoś połączyć Premier League z Bundesligą, obronę wziąć z ligi angielskiej bo opiera się u mnie na Kościelnym i Szczęsnym a pomoc i atak z Bundesligi, bo mam na prawej pomocy Błaszczykowskiego a na środku ataku mam Lewandowskiego. Poszedłem Rafał za twoją radą i zmieniłem taktykę w nowej ekipie na jakąś z 5 obrońcami (5-2-2-1) więc lepiej sobie radzę w obronie.

Pytanie do was, pomyliłem się i zamiast Błaszczykowskiego jako prawego napastnika kupiłem jako pomocnika a chciałem zrobić tak żeby mieć atak Piszczek-Lewandowski-Błaszczykowski. Według was powinienem zostawić Błaszczykowskiego tak jak jest jako pomocnik, czy zbierać 5k żeby go zrobić napastnikiem? Za więcej niż 1,5 k Kuby nie sprzedam na takiej pozycji i za tyle chyba go kupiłem.

Drugie pytanie, większość moich graczy po rozegraniu dwóch lub trzech meczy nie ma wcale kondycji i łapią kontuzję, czy jest jakiś sposób żeby poprawiać ich kondycję, żeby stale mieli niezłą? Widziałem jednorazowe karty "Kondycja" ale one działają tylko na jeden mecz z tego co wiem.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
zmień bo zgranie będzie leżeć

pl FIFA 13 Ultimate Team Squad | Futhead

piszczek zawsze będzie miał 3 chem po jest obrońcą, a błaszczyk będzie miał max
Karty na zmiane sa drogie teraz sam nie wiem co taniej wyjdzie


Jak masz menu ze składem - > prawy grzyb raz (albo dwa) w prawo i karta zmieni się i będziesz widział ile zostało kontraktów, kondycji i jakie ma morale tych ze słabą kondycją zmieniaj, nic nie zrobisz, stałych kart nie ma, a jednorazowych się nie opłaca kupowac
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
No widzisz, ja staram się złożyć polski skład i jakoś połączyć Premier League z Bundesligą, obronę wziąć z ligi angielskiej bo opiera się u mnie na Kościelnym i Szczęsnym a pomoc i atak z Bundesligi, bo mam na prawej pomocy Błaszczykowskiego a na środku ataku mam Lewandowskiego. Poszedłem Rafał za twoją radą i zmieniłem taktykę w nowej ekipie na jakąś z 5 obrońcami (5-2-2-1) więc lepiej sobie radzę w obronie.
Nie dasz rady chyba złożyć obrony z Premier League a reszty z Bundesligi . Można jakoś poeksperymentować .
 

Perzy

Użytkownik
Użytkownik
...tych ze słabą kondycją zmieniaj, nic nie zrobisz, stałych kart nie ma, a jednorazowych się nie opłaca kupowac


to mam rozumieć, że jeśli szybko któryś traci kondycje, to lepiej sprzedać i nie kupować kart kondycji?
jeśli tak, to na co patrzeć przy kupnie zawodnika?


ps. Rafau666, już dzięki Tobie paru piłkarzy mam :DD
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
to mam rozumieć, że jeśli szybko któryś traci kondycje, to lepiej sprzedać i nie kupować kart kondycji?
jeśli tak, to na co patrzeć przy kupnie zawodnika?


ps. Rafau666, już dzięki Tobie paru piłkarzy mam :DD
Niee , jeżeli traci Ci kondycje to zamień go z kimś z ławki ;]
 

MatthewHEAT

Użytkownik
Użytkownik
Doumbia, ładnie, powinieneś jeszcze sobie wziąć Akinfenwę .
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
Akinfeev znaczy się :) Mam go ;]
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak możesz nie znać akinfenwy :eek::eek::eek:



SIŁA (99 ingame) :)
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze to pierwszy raz słyszę *** :D Ale dzięki za porade :}
 

Perzy

Użytkownik
Użytkownik
SERVER | EA SPORTS Football

czemu bramkarz ze środkowymi obrońcami mają zielone krechy, a pomocnicy z bocznymi obrońcami na pomarańcz? :D bo ma znaczenie narodowość, klub, a liga też? bo może to przez lige
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
liga też
 

MatthewHEAT

Użytkownik
Użytkownik
Co sądzicie o tym składzie?
ELPRES FC FIFA 13 Ultimate Team Squad | Futhead
Mam jeszcze Milito na ławce, zbieram na Higuaina żeby mieć parę argentyńskich napastników na zmianę. Warto brać Higuaina? Jest do zdobycia za 3000 monet, jak na gościa który ma bodajże 85 rating to mało. Jakieś uwagi, może poprawki?
 

sklozik

Użytkownik
Użytkownik
Ma ktoś pożyczyć / sprzedać coins?
 

Do góry Bottom