Nie wygrasz z COD naśladując go

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl


DICE wie że nie wygra z serią COD upodabniając swoje gry do tej serii. Jedyny sposób to zrobić lepszego shootera :)
Możemy także spodziewać się pierwszego gameplay'u pod koniec lutego na GDC w San Francisco.

źródło
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Na pewno nie wygrają jak będą robić zamulony multiplayer:)
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
trudno naśladować coś, co jest robione dla szarej masy która nie zauważa że co roku dostaja odgrzewany, niesmaczny kotlet na tym samym silniku, no ale po co się rozwijać... skoro mają sprzedaż na poziomie 15 milionów

Pecetowy BF3 zmiażdży, byle do marca (gdc)
 

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno nie wygrają jak będą robić zamulony multiplayer:)
Jeśli taktyczny multiplayer przy którym trzeba myśleć, a nie lecieć jak głupi przed siebie = zamulony to współczuję ..
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Jeśli taktyczny multiplayer przy którym trzeba myśleć, a nie lecieć jak głupi przed siebie = zamulony to współczuję ..
właśnie dlatego cod black ops mi się znudził bo wychodzisz i tylko nawalasz przed siebie jak najszybciej, w battlefieldzie myślisz jak kogoś podejść (no chyba że masz słabe iq) :D
 

T0Mmy

Banned
No nie trudno zrobić lepszego shootera bo to słaby shooter od paru lat stoją w miejscu .
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem skąd u Was takie negatywne podejście do cod'a...
Owszem klasyczny DM to czysta nawalanka ale jest wiele trybów w których tak po prostu się nie da.
Więc nie tłumaczcie tym swoją nie chęć do tej gry bo jest to troszkę żałosne ;]
To że cod należy do czołówki nie znaczy że Wy jesteście lepsi bo gracie w "undergroundową" strzelankę :p
Kto co lubi !

Wsparcie/dodatki to już swoją drogą, ale warunki dyktują globaliści :p

Poczekamy zobaczymy czy BF3 będzie godnym następcą.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
trudno naśladować coś, co jest robione dla szarej masy która nie zauważa że co roku dostaja odgrzewany, niesmaczny kotlet na tym samym silniku, no ale po co się rozwijać... skoro mają sprzedaż na poziomie 15 milionów

Pecetowy BF3 zmiażdży, byle do marca (gdc)
Nic dodać nic ująć :)
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
skoro mają sprzedaż na poziomie 15 milionów
Az tyle osob nie moze sie mylic, chyba ze na sile chcesz mi wmowic ze jest inaczej :)

Tak jak mowi @!Shibby kto co lubi, znudzily mnie te nagonki na COD-a a co w tym najfajniejsze to robia to systematycznie te same osoby :)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
trudno naśladować coś, co jest robione dla szarej masy która nie zauważa że co roku dostaja odgrzewany, niesmaczny kotlet na tym samym silniku, no ale po co się rozwijać... skoro mają sprzedaż na poziomie 15 milionów

Pecetowy BF3 zmiażdży, byle do marca (gdc)

Dlatego dice powinno pojsc w strone CoDa, poniewaz ich nie intresuje czy gra jest dobra. To jest korporacja, ich interesuja tylko cyferki, a nie to czy ci sie gra podobala czy nie.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Jestem fanem serii Call Of Duty ale ta seria sie powoli stacza,i jesli producenci nic nie zrobią to Cod spadnie całkiem na dno,ile było takich wspaniałych serii,ktore tak upadły ?
A ogolem licze na BF3 bo ta seria idzie w dobrym kierunku :)
 

bercik121

Użytkownik
Użytkownik
Skoro CoD to takie g**no to może przestańcie w nie grać? Załóżmy, że jestem Bobby Kotick. Jak zmusicie mnie do "poprawienia" serii CoD?
1. Powiecie to co większość malkontentów: co za shit, co za chłam, co za kotlet odgrzewany (lubię to określenie, bo jest nadużywane), wyżalicie się na forum i pójdziecie nabijać punkty prestiżu? czy może
2. Nie kupicie/nie zagracie w grę?

Dobrze ktoś mówi, że korporacja patrzy tylko na liczby a ja powiem jeszcze, że na pewno nie patrzy na płaczliwe wpisy na forach.

Ja tej gry nie lubię, nie gram i nie zagram. Dziękuję, dobranoc.
 

kufer111

Banned
Użytkownik
COD-czysta komercha z pietruchą
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Już się zaczyna pojeżdżanie Call of Duty... Jeśli dzięki temu chcecie być 'cool' to na próżno wasze starania :) Jedni wolą to, drudzy tamto, ale uważam że skoro nie lubicie CoD'a to nie powinniście tak tej serii krytykować, bo to w końcu jeden z najlepszych FPS'ów czy tego chcecie czy nie. Macie do cholery swoje lata, stare chopy (przynajmniej duża liczba osób krytykujących CoD'a) a wypowiadacie się jak dzieci które widzą że jakaś grupka miesza CoD'a z błotem i chcą się przypodobać...
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Call of duty jest dla dzieci z ADHD muszących biec przed siebie i krzyczeć coś do mikrofonu bo inaczej nie mogą grać. Widać, że seria Battlefield jest dla nich za 'mądra'.
Nie wiem także jakim trzeba być zaślepionym, żeby po raz n-ty wciskać sobie ten sam chłam, którym jest cod i jego multi.
MW1, MW2, BO czymś to się z grubsza różni? Kupujesz Coda4 i masz to samo co Black Ops, ba! MW1 bije BO na łeb!
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Ja się o serii Call of Duty wypowiem tak, ostatnim dobrym Call of Duty, było Call of Duty 4. Dlaczego? Późniejsze części (oprócz World at War, który był swoją drogą kiepski) to odgrzewana "czwórka". Ten sam silnik, ta sama mechanika rozgrywki, zero zmian. Ale Amerykanie i tak kupią i dołożą do sakiewki, bo to przecież nowy znaczek, znaczy lepsze! Muszę to kupić!
 

SinRock

Użytkownik
Użytkownik
Ogarnijcie się ludzie :/ Zarówno COD jak i BF są robione dla innego odbiorcy docelowego, nie widzicie tego?! To co sie jednym podoba innym nie musi i odwrotnie.

Mam zarówno BO jak i BFBC2, jak jestem zmęczony i mam ochotę na coś "lajtowego" to włączam BO gdzie rozrywka jest dynamiczniejsza i mniej skomplikowana. Jak mam ochotę na bardziej strategiczny FPS to włączam BC2. Zarówno jedna jak i druga ma swoje plusy i minusy. Ja osobiście w B3 życzył bym sobie więcej osób w multi, więcej map oraz nieco poprawionej grafiki względem ostatniej części... reszta może zostać tak jak jest :)
 

RAKU PL26

Banned
BF3 zmiecie BO ze sceny ;)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
BF3 zmiecie BO ze sceny ;)
Dopoki nie wyjdzie CoD 8 ;p
 

even ope PL

Użytkownik
Użytkownik
Znowu nagonka na Cod-a, to już się robi trochę nudne. Czy naprawdę zwolenników serii BC aż tak bardzo boli liczba sprzedanych egzemplarzy Call of Duty? Czy nie potrafią zrozumieć że obie serie różnią się od siebie i to bardzo mocno, jeżeli coś jest dobre dla jednego wcale nie musi się podobać drugiemu. Czy naprawdę osoby opisujące bardzo prostą rozgrywkę w "CoD-zie" i krzyczących do mikrofonu dzieciaków (w BC oczywiście tego nie uświadczysz) poświęciły odrobinę czasu aby zaznajomić się z różnymi trybami rozgrywki jakie ta gra oferuje. DM to nie wszystko, choć daje nam bardzo dynamiczną rozgrywkę. Narzekacie na brak strategi w CoD, jeżeli gra się 6 osobowym zespołem jest naprawdę wiele możliwości. Jeżeli to za mało to może czas się przesiąść na jakąś strategie ekonomiczną, tam będziecie mogli główkować do woli. Może wreszcie niech studio DICE zrobi lepiej sprzedający się tytuł to wreszcie odpuścicie.

Tieu oczywiście masz rację i chylę ku tobie czoło, BC2 jest jak dla mnie za "mądre", zdecydowanie nie ogarniam tej gry, od dziś będę krzyczał do mikrofonu i biegł przed siebie w trybie DM.

Tak poważnie BO faktycznie zawiódł mnie i to bardzo mocno, ale wniósł bardzo wiele nowości co do poprzednich odsłon. Ktoś pisał o tym jak trzeba być zaślepionym kupując kolejną część, przepraszam ale trzeba być zaślepionym nie widząc zmian w kolejnych CoD-ach.

Grałem w BC, BC2 i gram od zawsze w CoD, jestem fanem tej serii i co mi zrobisz. Na całe szczęście nie jestem na tyle ograniczony aby obrażać innych graczy tylko dlatego że graja w inną grę. Zabawne ten sam problem mają zwolennicy gier piłkarskich FIFA v PES. No cóż niektórym żadne argumenty nie przemówią.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom