Nie żyje Paul Walker

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik

Szkoda chłopa, poza serią Szybcy i wściekli zagrał w kilku fajne role w ciekawych filmach akcji
 

matj

Użytkownik
Użytkownik
"If one day the speed kills me, don't cry because I was smiling." - Paul Walker
 

Klaudia93

Użytkownik
Użytkownik
"If one day the speed kills me, don't cry because I was smiling." - Paul Walker
Na pewno było mu do śmiechu jak płonął żywcem.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ile to trzeba mieć tego pierdzielonego pecha żeby nie dość, że skosić drzewa, to zatrzymać się na rurze z gazem? o_O

The Supercar Kids – What Caused the Carrera GT to Explode?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mój bohater z dzieciństwa, rozbudził we mnie miłość do szybkich samochodów. W szybkich i wściekłych jeździł najlepszymi wózkami, wystarczyło mu bycie ubranym w t-shirta, jeansy i trampki by dobrze wyglądać. Ehh, pieprzone zycie
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dla mnie był przeciętnym aktorem, wiadomo, szkoda chłopa, ale bardziej 'płakałem' jak we wrześniu zmarł James Gandolfini
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
nie żyje to nie żyje co chwile ktoś ginie w wypadkach itp. a tu świat się pogrąża bo jedna osoba umarła.. czasami odnoszę wrażenie że niektórzy bardziej się przejmują śmiercią jakiegoś aktora z drugiego końca świata niż jakby umarł ktoś z rodziny albo znajomy... ludzie ogarnijcie się.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up po prostu zazdrościsz, że gdy Paul Walker umiera to płacze cały świat, a jak Ty odejdziesz pewnie nikt tym się nie przejmie.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie żyje to nie żyje co chwile ktoś ginie w wypadkach itp. a tu świat się pogrąża bo jedna osoba umarła.. czasami odnoszę wrażenie że niektórzy bardziej się przejmują śmiercią jakiegoś aktora z drugiego końca świata niż jakby umarł ktoś z rodziny albo znajomy... ludzie ogarnijcie się.
Wiesz czemu ? Bo ten aktor z końca świata wzbudził w ludziach więcej pozytywnych emocji i uczuć niż nie jeden bliski członek rodziny. Szach i mat...
 

MasterBarti

Użytkownik
Użytkownik
No był szacunek do tego aktora. Lubiłem go już od czasów szybkich i wściekłych ale mój szacunek do niego urósł, gdy zobaczyłem go na National Geographic lub Discovery jak brał udział jako majtek, pomocnik wśród poławiaczy rekinów w jakimś programie dokumentalnym, byłem trochę w szoku :D I wcale nie sprawiał wrażenia jakiegoś gościa z kasą któremu się nudzi tylko kogoś z pasją kto podąża za swoimi marzeniami.
 

Do góry Bottom