Niedziałająca Gra NFS Pomocy

Fasto

Banned
Użytkownik
Witam mam wielki problem pobrałem sobie grę

Need.for.Speed.Shift.PAL

i sprawdzam pierw programem XDVDMUller Beta 10.2

i przy załadowaniu pliku iso wyskakuje mi takie coś

i nawet jak potwierdze albo nie to potem piszę tam tak



nigdy z żadną grą mi się to nie zdarzyło w Kreon Checker jest Bad Kreon a tutaj rezultaty z ABGX360



i na końcu w ABGX360 pisze Failed i tyle.



oco chodzi co się dzieje z tą grą? ixtreme ostatnio sobie wgrywałem 1.6 a w abgx360 coś pisze 1.5.1 proszę o pomoc.
 

badzik94

Banned
Użytkownik
Z tym 1.51 to znaczy że gra wymaga ixtreme 1.51 albo wyższego czyli na twoim 1.6 będzie działać, tylko w abgxie zaznacz w options- check/fix video padding oraz w autofix level 3 i jeszcze raz sprubuj.
 

Fasto

Banned
Użytkownik
zrobiłem tak jak mowisz i nic dlaczego w XdvdMuller mi taki bląd wyskakuje i w abgx360? wszystko mam dobrze ustawione
 

badzik94

Banned
Użytkownik
Może jest to poprostu jakaś skopana wersja ? Z kąd ją ściągałeś? Możesz podać link ?
 

Fasto

Banned
Użytkownik
ej teraz tak w ABGX360 jak jeszcze raz ustawiłem to co mi podałeś to wszystko jest ok i na końcu pisze succefull ale w XDVDMuller nadal wyskakuje ten błąd z tym video i nie ma zaznaczonego ze ixtreme komtabilne a w AGBX360 jest wszystko ok więc co gra pujdzie mi czy nie? a pobrałem ją z tąd revolutiontt.net proszę o odpowiedz.
 

badzik94

Banned
Użytkownik
Myślę że jeżeli w abgx jest wszystko dobrzę to możesz nagrać i powinno być ok
 

Fasto

Banned
Użytkownik
a dlaczego w Mullerze nie czyta tylko coś auto fix mi wyskakuje itp? w mullerze a oto rezultat z abx360



Więc pujdzie mi gra?i czy np jak inną jakąs pobiore to zawsze bede miał w tym Mullerze ten problem bo nigdy nie mialem ino pierwszy raz w życiu teraz proszę o odp.
 

badzik94

Banned
Użytkownik
Bo gry z 3rd wave tak pokazuje,ponieważ mulleter był wydany gdy jeszcze nie było gier z 3rd wave dlatego nie rozpoznaje video.Najlepiej wogule nie wrzucać gry w mulletera jeżeli jest z 3rd wave tylko przez abgx przepuscic tak jak mowiłem i nagrać.
 

Fasto

Banned
Użytkownik
aha ok czyli wszystko będzie działać tak?
 

badzik94

Banned
Użytkownik
Jak nic nie zrobiłeś w mulleterze żadnego fixa ani nic to będzie działało jeżeli coś robiłeś to wypakuj jeszcze raz grę i tylko przepuść ją przez abgxa z tymi opcjami co mówiłem i wypal
 

Fasto

Banned
Użytkownik
aha ok to mam takie pytanko dla pewności xdvdmullera usunąc na zawsze bo już się nie przyda?
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
nie sprawdzaj już w tym mullerem bo nie jest aż tak aktualizowany niestety
wystarczy że ABGX sobie sprawdzisz i wystarczy
usuń na zawsze bo już się nie nadaje
 

badzik94

Banned
Użytkownik
Potwierdzam, najlepiej usuń i tylko abgxem sprawdzaj :p
 

Fasto

Banned
Użytkownik
ok dzięki panowie.
 

Fasto

Banned
Użytkownik
Jeszce proszę o pomoc zrobiłem tylko samym agbx360 tamten usunołem tego mullera i wypakowałem ponownie gre i samym abgx360 sprawdzilem to już pierwszy bład na żułto to

DMI IS UNWERFITED

i końcowy efekt jest taki


więc oco chodzi gra nie pujdzie czy pujdzie? proszę o pomoc a jak wtedy coś tym mullerem auto fixem zrobiłem to było ok a teraz nie jest prosze o pomoc.
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
powinna iść.
 

shaggy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeszce proszę o pomoc zrobiłem tylko samym agbx360 tamten usunołem tego mullera i wypakowałem ponownie gre i samym abgx360 sprawdzilem to już pierwszy bład na żułto to

DMI IS UNWERFITED

i końcowy efekt jest taki


więc oco chodzi gra nie pujdzie czy pujdzie? proszę o pomoc a jak wtedy coś tym mullerem auto fixem zrobiłem to było ok a teraz nie jest prosze o pomoc.
Jezu, człowieku zainwestuj w słownik ortograficzny lub pisz posty przez worda lub edytor tekstu z open office, bo takich bawołów jak sadzisz nie da się czytać.
 

Do góry Bottom