1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedziałający prawy trigger w padzie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Gambit95, Sierpień 6, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Niedawno zakupiłem na allegro używanego pada, podobno stan techniczny idealny. Oczywiście, stan techniczny nie jest idealny, ponieważ prawy trigger nie działa tak jak powinien. Dla przykładu, dzisiaj grałem z kolegą w COD: BO na CO-OP i lekkie przechylenie pada powodowało wystrzał całego magazynku (najczęściej w ścianę) albo w ogóle nie reaguje, gdy gracz tego potrzebuje. Dzieje się tak we wszystkich grach. I tu moje pytanie, czy trudno jest naprawić taką usterkę rozkręcając pada, czy lepiej komuś oddać do naprawy (jeżeli gdziekolwiek można). A może lepiej po prostu kupić nowego pada? Szkoda tych 70 zł :(. Pomijam ten fakt, że lewy analog po wciśnięciu nie działa ( np. bieg sprintem) i od czasy do czasu X. Przy moim szczęściu jestem pewny, że nie dojdę do ugody ze sprzedającym i skończy się na negatywach. Możliwe, że przed wysyłką pad działał, ale raczej nie powinien być wysłany w kopercie bąbelkowej bez żadnego opakowania itp. Myślałem o zadzwonieniu do MS, ale przeczytałem, że przy wymianie często wymagają paragonu, więc sobie odpuściłem. Czy miał już ktoś podobny problem? Jest możliwy do naprawienia?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    79
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak nie rozkręcisz to nie zobaczysz co się stało.

W moim padzie kiedyś pękł jakiś plastik od trigera, a potem dociśniecie go wyrwało jedną nóżkę od switcha przez RB.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum