Niektórzy szczęśliwcy już sprawdzili Batman: Arkham Knight

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Kampania marketingowa Batman: Arkham Knight wchodzi na kolejny poziom. Wydawca zaprosił kilka osób do sprawdzenia projektu, a szczęśliwcy postanowili podzielić się z nami swoimi wrażeniami… Materiał pozwala nam zerknąć na kilka nowych fragmentów z pozycji.

Bardzo możliwe, że znacie wspomnianych „szczęściarzy”. Warner Bros. postanowiło zaprezentować produkcję znanym aktorom. Neil Patrick Harris, Wiz Khalifa, Blake Anderson, Minka Kelly, Kumail Nanjiani, Breckin Meyer, Joe Manganiello, iJustine a nawet Troy Baker zapoznali się z projektem i postanowili wyrazić swoje zdanie.

Oczywiście nie możemy brać na poważnie przedstawionych komentarzy, ale całość została przygotowana w bardzo przemyślany sposób. Przesłuchania pasują do klimatu projektu i prezentują się naprawdę ciekawie.

Dla nas zdecydowanie przyjemniejszym elementem materiału jest możliwość zerknięcia na fragmenty rozgrywki z Rycerza Arkham. Zobaczycie tutaj trochę walki, podróżowanie po mieście oraz oczywiście jazdę pancernym pojazdem Nietoperza.


 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Dobra dobra trzeba będzie zakupić na XO :)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem dla kogo robią takie filmiki. Rozumiem jak ktoś mocno związany z branżą reklamuje produkt ale coś takiego? Nawet nie wiem kim większość z nich jest...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem dla kogo robią takie filmiki. Rozumiem jak ktoś mocno związany z branżą reklamuje produkt ale coś takiego? Nawet nie wiem kim większość z nich jest...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Niektórzy to aktorzy (nygga to chyba raper) - wszystkich nie znam ale po twarzach niektórzy znajomo wyglądali ..
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No ale jak aktor ma mnie przekonać do zakupu skoro wiem że wziął kasę za powiedzenie tego co mu kazali?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Aktor też człowiek. Albo gra i gada to co mu kazali albo na prawdę jara się tą grą :D - to już widz musi ocenić.

Mi to tam lotto co oni myślą. Mi się nowy Batman po filmikach podoba, ciekaw jestem jak wypadnie jak będę w niego grał :D
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
60 zł to nie majątek i też zagram ale takie kampanie reklamowe są żałosne.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom