Nienaliczany czas gry w systemie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

CrazyIvan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hey wszystkim.
Czy ktoś jeszcze ma tak dzisiaj, że nie nalicza mu czasu spedzonego w grze. Próbowałem na trzech tytułach i na zadnym dzisiaj nie updatetuje mi czasu gry w achievementach. Sprzet jest non stop online. Do dzisiaj wszystko bylo ok. Ktos ma jakies podejrzenia?

Dodane: achievementy wchodza normalnie tylko ten licznik cos staną i godziny sie nie naliczają :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdzałem na 2 kontach i 2 różnych grach: czas się nie nalicza! Natomiast wszystkie inne statystyki wchodzą.

W dodatku idioci z Microsoftu zablokowali wyszukiwanie "aktualizacja xbox one" (firmware, update). Nie ma po tym śladu w google! Kiedyś wyszukiwałem bez problemu. Z trudem znalazłem daty 15 maja i 28 maja, ale ja nie biorę na premierę, nie ryzykuję bety, jednak podejrzewam, że mogłem aktualizować 31 maja. Tak więc podejrzewam aktualizację. Ale to może być mylny trop, bo patrząc na osiągnięcia to nie wygląda realnie bym przeszedł tak dużo gry tak szybko więc to mogło się stać 28 lub 29 maja.

EDIT: przypomniało mi się, że chyba 28 lub 29 maja zmienił mi się rozstaw menu start (po wciśnięciu przycisku Xbox). Nic tam nie ruszałem, wszystko było na auto, aż tu nagle miejsce "osiągnięć" się zmieniło. Sprawdziłem też osiągnięcia i ile mogłem ich nabić i wygląda, że czas był naliczany do 28 lub 29 maja.
 
Ostatnia edycja:

CrazyIvan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdzałem na 2 kontach i 2 różnych grach: czas się nie nalicza! Natomiast wszystkie inne statystyki wchodzą.

W dodatku idioci z Microsoftu zablokowali wyszukiwanie "aktualizacja xbox one" (firmware, update). Nie ma po tym śladu w google! Kiedyś wyszukiwałem bez problemu. Z trudem znalazłem daty 15 maja i 28 maja, ale ja nie biorę na premierę, nie ryzykuję bety, jednak podejrzewam, że mogłem aktualizować 31 maja. Tak więc podejrzewam aktualizację. Ale to może być mylny trop, bo patrząc na osiągnięcia to nie wygląda realnie bym przeszedł tak dużo gry tak szybko więc to mogło się stać 28 lub 29 maja.

EDIT: przypomniało mi się, że chyba 28 lub 29 maja zmienił mi się rozstaw menu start (po wciśnięciu przycisku Xbox). Nic tam nie ruszałem, wszystko było na auto, aż tu nagle miejsce "osiągnięć" się zmieniło. Sprawdziłem też osiągnięcia i ile mogłem ich nabić i wygląda, że czas był naliczany do 28 lub 29 maja.
Do 29 maja na 99.9%. 30 maja w sobotę juz staneło i to przed tą ostatnią aktualizacją, tą zrobiłem dopiero po południu łudząc się, że coś to pomoże ale niestety nie. Niestety webchat supportu nie jest w stanie pomoc, został tylko telefon do pomocy technicznej - bo dla mnie to jest jawny defekt w usłudze. Strzelam, ze cos tam grzebią na serwerach ze względu na nastepcę i komus się palec po spacji może przejechał i jakiś zonk jest w tej funkcji serwera. Od siebie probowalem juz wszystkiego lacznie z harde resetem Xbox i nie pomoglo. Przy czym tez testowaem na dwoch kontach i kilku grach i achiki wchodza ale czas sie nie aktualizuje.
Dodam jeszcze link do watku na forum MS gdyby ktos byl zainteresowany tematem.
 

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dodam jeszcze link do watku na forum MS gdyby ktos byl zainteresowany tematem.
Temat umarł, a Microsoft to olewa, zepsuć umieją, naprawić im się nie chce.

Od tego czasu aktualizacji było kilka, a ja nawet pokończyłem gry więc zrobiłem reset do ustawień fabrycznych z usunięciem / formatem wszystkiego. Głupio to wygląda i z pewnością jakiś idiota mnie zaraportuje za cheat-owanie, za te przechodzenie gier w czasie 0.

PS. Wczoraj też miałem problem z aczikiem, nie zaliczyło go kiedyś, a zaliczyło po paru dniach (wczoraj).
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A czy to takie istotne ile tych godzin ci pokazuje? Mi też nie liczy dokładnie czasu spędzonego w grze ale jakie to ma znaczenie?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom