Niepokojące intro do Prototype 2. Z polskimi napisami

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dawno nie widziałem już tak klimatycznego i dobrze zrealizowanego wprowadzenia do gry. Zobaczcie intro do Prototype 2, w wersji z polskimi napisami.

Nowy Jork zostaje opanowany przez wirusa, co wywołuje wśród mieszkańców miasta olbrzymią falę przemocy. Gdzieś pomiędzy tym wszystkim obserwujemy rodzinną relację głównego bohatera, Jamesa Hallera, który rozmawia ze swoją żoną i córką. Intro jest naprawdę klimatyczne, w czym chyba największa zasługa dobrze dopasowanej muzyki. Zobaczcie sami.


Konsolowa wersja Prototype 2 zadebiutuje 27 kwietnia tego roku. Pecetowcy nie mają tyle szczęścia, bo ze względu na opóźnienie, będą musieli poczekać na grę do 24 lipca. A chyba jest na co czekać. Jak myślicie?​

źródło - Gamezilla

Jak dotychczas podchodziłem do tej gry z wielkim dystansem, tak teraz poważnie się zastanawiam, czy to nie będzie czasem tytuł godny zagrania, trailer jest po prostu genialny, czy gra też taka będzie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No muszę przyznać że intro naprawdę kozackie lecz po grze nie spodziewam się czegoś wielkiego:p Jedynka jest dla mnie jakimś takim "średniaczkiem"

EDIT:
Tak jak kolega niżej jedynki nie dokończyłem. Jak pierwszy raz odpaliłem to pomyślałem "ale bedzie zarąbista gierka" ...a tu taka monotonia ...ehh
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
z chęcią zabrał bym się za 2...ale pierwszej części nie wytrwałem,jak można było zepsuć dobry pomysł taką monotonnią.Co do trailera jakoś mnie nie urzekł;]
 

Compton

Użytkownik
Użytkownik
Nadchodzi prototype 2 a ja nie wiem co działo się w jedynce.. grałem ale nic nie zrozumiałem . Czy jest coś na wzór tej strony ? Zakon Assassin's Creed
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Widać że wreszcie wzięli się za fabułę. Chociaż, nie wydaje Wam sie że to lepszy materiał na film, niż na grę? Jakby nie patrzeć, Prototype to ostra napier*alanka - kto zwróci uwagę na fabułę? Jakie inne rodzaje misji oprócz "DOTRZYJ - ZNISZCZ/POKONAJ" mogą do tej gry dodać? Troche mnie to niepokoi...
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
az dostalem gesiej skorki...
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No muszę przyznać że intro naprawdę kozackie lecz po grze nie spodziewam się czegoś wielkiego:p Jedynka jest dla mnie jakimś takim "średniaczkiem"

EDIT:
Tak jak kolega niżej jedynki nie dokończyłem. Jak pierwszy raz odpaliłem to pomyślałem "ale bedzie zarąbista gierka" ...a tu taka monotonia ...ehh
Cóż, zwykle sequele naprawiają błędy poprzedniczek, daj Protkowi 2 szansę :p

Intro świetne, klimatyczne, grę kupię na pewno, jak już wspominałem, chcę wesprzeć twórców i wynagrodzić ich za zrobienie dobrej gry : P Na Polygamia.pl pojawiła się obszerna zapowiedź P2. Podobno ma to być mega brutalna gra, żeby nie powiedzieć sadystyczna, ahh... komu się nie podobał Body Surfing w jedynce? :D
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
bardzo fajny trailer, jedynka nie była kozakiem ale przyjemnym zabijaczem czasu w przy którym lubiłem posiedzieć - miejmy nadzieje, że dwójka przyniesie więcej emocji i radochy niż poprzedniczka.
myślę, że warto będzie zagrać :p
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Intro intrygujące, fabuła może być ciekawa jak z dobrego filmu o epidemii, byle walki nie były monotonne, bo jak grałem w demko Prototype to jakoś mnie nie zachęciło by zagrać w pełną wersję.
 

nemesis48

Banned
czuje że ta gra będzie prze kozak
 

Do góry Bottom