Nieprawidłowy Region

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Kiedys posiadałem konsolę z przerobką 1.9 lub 2.0, o ile dobrze pamiętam. Konsola była PAL.Pamietam tez ze niektore gry odpalałem metodą activate.iso. Konsole sprzedałem, gry zostały. Dzisiaj posiadam inną konsolę lecz nie wiem jaka jest w niej przerobka. Gry ktore nagrywałem na tą poprzednią konsolę, nie działają na tej. z 20 gier uruchomiły mi sie tylko dwie, lecz po chwili grania wyskakiwał błąd i gra sie zamykała. Błąd jaki wyskakuję to: Kod regionu płyty jest nieprawidłowy dla tej konsoli. Czy to znaczy ze posiadam konsole NTSC? Jezeli tak to jak wyglada przygotowanie programu na zgranie gry na płytę nie wiedząc jaka jest przerobka?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Nieprawidłowy Region

Widocznie masz ntsc konsole, wc tylko gry,ntsc lub region free. Nie wiesz jaa masz przerobke, przerob na ixtreme lt + 3.0 bedziesz wiedzual co masz

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Nieprawidłowy Region

Albo Rgh postawić. Wszystkie regiony działać będą.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
Pobrałem sobie gre NTSC, zgrałem na płytkę. I nadal ten sam błąd - Kod regionu nieprawidłowy. Sprawdziłem Abgx360 czy gra napewno jest NTSC i tak jest. Wiec dlaczego nadal błąd wyskakuje?

Prosze mi powiedziec co to jest ten RGH? I jak go 'postawic'?
 

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
Nikt nie jest w stanie mi pomóc?
 

Piechu9kst

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nieprawidłowy Region

Rgh jest to wgranie chipu.do konsoli, pozwala na granie w gry bez płyt, bez nagrywania... Poczytaj jest podforum o tym. Jtag/rgh

Wysyłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk 2
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Kombinuj z Formatami. PAL/NTSC nie śmigają tak ? pamiętaj że są U/J - ten ostatni jest chyba Azjatycki ? ściągaj RF i na bank będą śmigać.
Jak nadaj będziesz miał problemy - na nowo wgraj LT bo tu ewidentnie wtedy napęd szwankuje softwarowo.
 

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
pewna osoba, poleciła mi przerobic konsole do Lt 2.0 oraz kupic nagrywarke Ihas, wtedy gry normalnie bd wchodzic, mial racje?

a jeszcze chcialbym pobrac jakas gre RF dla sprawdzenia. Są jakies stronki gdzie znajde do pobrania starsze gry RF? bo jak Ja cos znajde to linki juz wygasły.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp 1. Wgraj LT+3.0 zamiast LT+2.0

Odp 2. XboxPirate - Download Latest Xbox360 Games For Free!
 

Do góry Bottom