Nieprofesjonalne zachowanie moderatora Dabmana

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
A ja polecam zawieszenie szanownego moderatora do czasu pełnego wyjaśnienia sprawy.
Pozdrawiam.
 

maxan

Banned
widać że macie po 13lat, myślę że zainteresowane osoby wiedzą o co kaman.
Tak a ile Ty masz 14 ? Nie wywiązujesz się z umowy jeszcze do kogoś masz pretensje!! .
 

necro112

Świeżak
Świeżak
Dabman jesteś bezczelny. Patrząc na twoje zachowanie ,to ty chyba masz ze 13 lat.

Olewasz ludzi , wodząc ich za nos ,razem ze swoim ojcem . A późnej jedyne co masz do powiedzenia " Idźcie sobie na policje - jak nie pasi !!" Szczyt chamstwa .. Żeby ta sprawa nie skończyła się dla ciebie tylko , na policji ...

Dlaczego administracja , nic sobie z tego nie robi ?
Czyli jesteśmy świadkami bezkarności ludzi u "władzy".
 

necro112

Świeżak
Świeżak
Jednak masz , te 14 lat . Myślisz ,ze jesteś bezkarny , bo jesteś "anonimowy " w internecie?
Ze masz czelność mówić w poście osobą które oszukałeś idźcie sobie na policje .. hahah To już szczyt debilizmu.Szkoda ,ze takie osoby nie maja najczęściej nic do powiedzenia , jak przychodzi do bezpośredniego spotkania...ale to norma.
 

damiano193

Banned
Użytkownik
czyli tak jak mówiłem,twoja wiedza wynika z cudzego nieszczęśćia testujesz sobie konsolki czyjeś a potem karzesz je odbierać na policji bo wiesz ze i tak nikt sie nie zgłosi bo łamie prawo oddawając do przeróbki.
Musze Ci powiedzieć że masz tupet i bezczelny jesteś ponad miare
 

brimen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja pierdziele co się dzieje...

Polecam kubeł zimnej wody i na spokojnie przeczytać posty Dabmana w tym temacie...

Czytanie między wierszami wskazane...
Osobiście nie mam pewności co się stało ale mam pewne podejrzenie OCB.
Chociaż zapewne nie ma się czym chwalić to rzeczywiście Dabman mógłby wprost opisać swoją sytuacje chociaż swoim klientom poprzez PW. Na pewno by to ostudziło trochę mocno niezdrową atmosferę.

Pozdrawiam i zdrowia wszystkim życzę.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Temat przeniosłem z działu, gdzie będzie widoczny tylko dla Modów i Adminów...

Z całym szacunkiem Dabman, ale niech wątek zostanie otwarty i widoczny... Mimo, że te posty oskarżają Cię to jak widać jest coś w tym co piszą poszkodowani...

Zresztą sam Admin napisał, żeby był otwarty aż do wyjaśnienia całej sprawy...
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Dokładnie, nikogo nie oskarżam, ale nie wytłumaczyłeś się Dabman z niczego, co ci zarzucono. Twoje zachowanie nie podoba mi się od początku i mimo próśb w dziale ADM nadal szastasz warnami poza działem Dev&Hack, w którym jesteś moderatorem (I tylko w nim!). Nie pomaga zwykłe ostrzeżenie, to upominam cię publicznie, to może do ciebie dotrze. Dodatkowo proszę o dokładne wytłumaczenie się mnie na PW, jeśli nie chcesz zrobić tego publicznie. Dodatkowo straszenie przerobionym oprogramowaniem jeszcze bardziej cię pogrąża. Psujesz naszą reputacje takim zachowaniem i jeśli nic z tym nie zrobisz nie będzie tu dla ciebie miejsca.

@Qazimodo:
Przepraszam, ale zwyczajnie zgubiłem twoją wiadomość w gąszczu innych PW. Nadal nie mam swojego komputera i pojawiam się czasami na "tymczasowym", ale jest to dla mnie męczące. Przeczytałem twoją drugą wiadomość, jak i kilkanaście innych przesłanych przez użytkowników i obiecałem sobie, że załatwię twoją sprawę na następny dzień. Na drugi dzień, i dwa wprzód znów nie miałem komputera i po pojawieniu się dostałem nastepnych kilkanaście wiadomości i zapomniałem o twojej prośbie. Powtarzam już chyba setny raz, że zawsze odpowiadam na PW, ale jeśli tak się nie stanie, to wystarczy napisać jeszcze raz, a na pewno odpiszę ;). Ostrzeżenia nadane przez dabmana Ci usuwam, bo to nie należało do jego obowiązku.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
coz podejrzewam ze dabmanowi policja zarekwirowala te kosnole i dlatego proponuje poszkodowanym zeby udali sie na policje. tam sie pewnie dowiedza co i jak.

tak czy owak tłumaczenie jest zadne ostatnio coraz czesciej ludzie z forum maja problemy z wywiazywaniem sie z danych obietnic chyba kiedys Brabus tez jakies konsole przetrzymywal ludziom.

szkoda bo tworzymy jakas tam spolecznosc i zaufanie powinno byc. damban duzo robi dla sceny ale chyba powinien zmienic podejscie do niektorych spraw
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Aktualnie ranga zdjęta, na czas wyjaśnienia sprawy.
 

japanman1

Użytkownik
Użytkownik
damban duzo robi dla sceny ale chyba powinien zmienic podejscie do niektorych spraw
Z tego co mi wiadomo to używa tylko tutoriali z zagranicznych stron, i programów stworzonych przez innych ludzi ze sceny. Co do zmiany podejścia się zgadzam i mam nadzieję że sprawa zostanie wyjaśniona.
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
jak widać dabman skasował wszystkie swoje posty , więc chyba sprawa nie zostanie wyjaśniona
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wieczorem bede u niego to bede wiedział co i jak, znam go kupe czasu zreszta tak samo jak Dzikiego i wiem ze coś sie tu mocno p********iło.
 

Grzyb^

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam że się wtrącam, ale jak czytam ten temat to mnie skręca. Skąd się tacy ludzie biorą ... mniejsza o to , popatrzcie na to ze strony dabmana.Dostał 3 konsolki (albo więcej) może je oddać i zarobić kilka zł na przeróbce , ale jak sobie je weźmie to ma dużo więcej kasy (bo może X'a sprzedać) , a na policje nie pójdziesz bo za zlecenie usługi przerobienia konsoli też cię jakoś ukarzą. Co innego możesz zrobić ? Jeśli nawet policja go złapie to konsole rekwiruje. Dzik , osi87 jesteście w beznadziejnej sytuacji. Liczę na to, że sprawa się wyjaśni.
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
No bez jaj zawsze można iśc na policje i powiedzieć ze sie wysłało konsole do naprawy np. klapki od usb :p, albo cos w tym stylu. Konsole wysyła się do "serwisów" nie tylko po to by ja przerobić.
 

kusiu

Użytkownik
Użytkownik
Dabmana Zbanować zakresy na xs, xh, xo, etc. Niech już nie reklamuję się na forach i ma za Boga Polskiej sceny. Nic dotychczas dla niej samodzielnie nie zrobił tylko opiera się na ang. tutkach, opiniach etc. Sam pod sobą dołki kopie robiąc z ludzi kretynów. Zresztą.. Może temat od 28 sty. ujrzy wyjaśnienia Dabmana.
 

brimen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z całym szacunkiem do ludzi wypowiadających się w tym temacie...
Dabman skasował posty ale jeżeli je ktoś czytał (ja czytałem) i nie zrozumiał OCB to sorki... Średnio rozgarnięty orangutan by się skapował po dość oczywistych wypowiedziach Dabmana co się dzieje z konsolami.

Cóż... myślenie nie jest w modzie a czytania ze zrozumieniem to już chyba w szkołach nie uczą...
 

maxan

Banned
Z całym szacunkiem do ludzi wypowiadających się w tym temacie...
Dabman skasował posty ale jeżeli je ktoś czytał (ja czytałem) i nie zrozumiał OCB to sorki... Średnio rozgarnięty orangutan by się skapował po dość oczywistych wypowiedziach Dabmana co się dzieje z konsolami.

Cóż... myślenie nie jest w modzie a czytania ze zrozumieniem to już chyba w szkołach nie uczą...
To Twój kumpel że go tak bronisz ?? a wyjasnil tylko tyle ze jest de***** !! Jak sie z kims interesy prowadzi to się swoich klientów nie osmiesza i krytykuje - koleś ma 14 lat i mysli ze jest sprytny/bezkarny .
I ch** to zlecalącego obchodzi ze usługodawca ma jakieś problemy z konsolami (czy policja je zgarnęla czy sciemnia i je opierd*lil) jest za nie odpowiedzialny na okres realizacji usługi !! Nic tylko na policje walić !!- jak ktoś wyżej napisal konsola oddana do serwisu watpie zeby sie przywalili do przeróbki - równie dobrze naped mógł nawalić ;]

Edit: Sorry że się wtrącam- nie moja sprawa; ale jak widze takie posty to mnie ku***** bierze ;]
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Panowie nie ma co po dobroci, pisać , prosić itp. Jak Wam Administratorzy mogą pomóc??? Walcie na policję i tyle. Zgłosić kradzież i już. Przechodziłem już przez to może na zdecydowanie większą skalę ale zasada jest ta sama. Prośbami nic nie wskuracie. Jest takie powiedzonko kto ma miękkie serce musi mieć twardą d..ę .
 

Folga360

Użytkownik
Użytkownik
Miał dobre chęci ale chyba za bardzo się w to wszystko wczuł :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom