Nieprofesjonalne zachowanie moderatora Dabmana

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

maclogan

Banned
Użytkownik
Zgloscie sprawe na policje o kradziez , do allegro ( ci co korzystali z tej opcji ) rowniez zlozyc skarge o kradziez i oszustwo niech zablokuja lub usuna jego konto z allegro . Jak ktos ma jego adres podjechac do niego i "porozmawiac" osobiscie , bo to przetrzymywanie konsoli tyle czasu to jawne w hu*a granie . A jakies metne tlumaczenia tego pajaca Debmana sa smieszne i debilne ....
 

Melkorn

Użytkownik
Użytkownik
Zgloscie sprawe na policje o kradziez , do allegro ( ci co korzystali z tej opcji ) rowniez zlozyc skarge o kradziez i oszustwo niech zablokuja lub usuna jego konto z allegro . Jak ktos ma jego adres podjechac do niego i "porozmawiac" osobiscie , bo to przetrzymywanie konsoli tyle czasu to jawne w hu*a granie . A jakies metne tlumaczenia tego pajaca Debmana sa smieszne i debilne ....

Nic dodac nic ujac......
 

Dziki

Świeżak
Świeżak
Nic się nie wyjaśniło.

W dniu dzisiejszym otrzymałem swój dysk (tak, wiem, wow, dysk! -.-). Dobre i to na początek - to 4 lata mojego grania. Ale równie dobrze mógłbym dostać cegłę, bo wszystkie profile na tym dsku (łącznie z moim profilem) są uszkodzone. W sobotę, niedzielę i poniedziałek Dabman umawiał się z ^Incubus 5 razy. Ostatecznie nie pojawił się. Konsol nie otrzymałem nadal. Dziś sprawa wylądowała u misiaczków. Misiaczki od jutra zajmują się Dabmanem. Niom, uszkodzony dysk przelał czarę goryczy.

Ja proponuję osobom udzielającym sie społecznie na forach xboxowych (ja niestety do takich nie należę) żeby rozniosły te niezbyt dobre nowiny o Dabmanie, aby juz nikomu więcej konsoli nie zakosił.

btw. nie chcę juz zakładać osobnego wątku: Czy ktoś mógłby mi poradzić co mogę zrobić z tym dyskiem? Oddałem go w celu odblokowania, a dostałem z uszkodzonymi wszystkimi profilami. Nie wiem co Dab w nim namieszał, bo nie mogę sie z nim porozumieć. Czy mogę zrobić coś łatwego żeby ten dysk 'oduszkodzić'? Czy musze skorzystać z usług serwisu? Czy jak skasuję ten profil i ściągne go z live to będzie działał i będę mógł kożystać z save'ów które są na tym dysku? Wiem, że są wątki dotyczące dysków, ale jest ich tak dużo, że nie wiem gdzie szukać właściwego. Mógłby ktoś króciótko odpowiedzieć na moje pytania? Z góry dziękuję.
 

bastek16

Użytkownik
Użytkownik
jezeli konsole byla zbanowana to profil sam sie uszkadza i juz nie odzyskasz save'ów a profil jeszcze mozesz odzyskac (jezeli sie myle prosze mnie poprawic)
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Odzyskasz profil z live ale z okresu kiedy się ostatnio logowałeś. Jeśli np. w obawie przed banem nie podłączałeś się do live przez rok to nie odzyskasz tych GS-ów. Co do Save-ów to zależy czy też są uszkodzone. Wydaje mi się że jeśli sejwy są ok to po uruchomieniu profilu powinny działać.
 

Dziki

Świeżak
Świeżak
Odzyskasz profil z live ale z okresu kiedy się ostatnio logowałeś. Jeśli np. w obawie przed banem nie podłączałeś się do live przez rok to nie odzyskasz tych GS-ów. Co do Save-ów to zależy czy też są uszkodzone. Wydaje mi się że jeśli sejwy są ok to po uruchomieniu profilu powinny działać.
Jak sprawdzić czy save są ok?
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Load w grze... A profile naprawić na kompie w programie do tego odpowiednim.
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

TytiX

Użytkownik
Użytkownik
Dziki, pisz tutaj w temacie jak się toczy ta sprawa bo jestem ciekaw. I powiedz mi z jakiego województwa jest, a nóż ze śląska czyli daleko do niego nie mam ;)
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
@ Dziki Wielkie brawa za podjęcie męskiej decyzji , jedynej słusznej zresztą. Daj zanć co i jak dalej przebiegło.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym juz dawno wjechal mu na chate i odebral co swoje z nawiazka ;)
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze: zrobił się trochę offtop.
Po drugie: dabman robił konsolę dla kumpla i wszystko wyszło ok. więc nie wiem co teraz o tym sądzić.
Po trzecie: dziki trzymam za Ciebie kciuki. Bądź co bądź nie chodzi tutaj o strate 100 zł, więc powodzenia w odzyskaniu sprzętu.
 

Dziki

Świeżak
Świeżak
Apacer - żeby zrobić load, to trzeba mieć nieuszkodzony profil.

TytiX - Tak gościu jest ze śląska. Z Bytomia.

adam372 - Mój przypadek jest podobny do Twojego. Też miał mi serwisoawć konsolę za darmo po koleżeńsku. Tylko że ja jeszcze nie doczekałem się zwrotu.

Od dziś przez ponad tydzień prawdopodobnie nie będę miał dostępu do netu. Ale koledzy już pracują nad odzyskaniem sprzętu, więc mam nadzieję, że za tydzień z hakiem będę mógł podzielić się dobrymi nowinami. (Mam tylko nadzieję, że uda się jakoś odzyskać sejwy z 4 lat, bo jak nie to będzie naprawdę mało smiesznie).
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Nie formatuj dysku. Usuń sam profil i go odzyskaj przez live. Powinno pomóc.
 

igorek251

Świeżak
Świeżak
Wjeżdzaj na chate dla tego typa.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Wjeżdzaj na chate dla tego typa.
I co masz jeszcze mądrego do powiedzenia?!

Od teraz: jak ktoś będzie pisał tego typu teksty to od razu warn! Niech piszą osoby zainteresowane + admini + Dabman
 

TytiX

Użytkownik
Użytkownik
Apacer - żeby zrobić load, to trzeba mieć nieuszkodzony profil.

TytiX - Tak gościu jest ze śląska. Z Bytomia.

adam372 - Mój przypadek jest podobny do Twojego. Też miał mi serwisoawć konsolę za darmo po koleżeńsku. Tylko że ja jeszcze nie doczekałem się zwrotu.

Od dziś przez ponad tydzień prawdopodobnie nie będę miał dostępu do netu. Ale koledzy już pracują nad odzyskaniem sprzętu, więc mam nadzieję, że za tydzień z hakiem będę mógł podzielić się dobrymi nowinami. (Mam tylko nadzieję, że uda się jakoś odzyskać sejwy z 4 lat, bo jak nie to będzie naprawdę mało smiesznie).
Lubię tego typu sytuacje, dlatego zaręczam Ci - jesli miśki nic nie poradzą to smiało pisz do mnie na PM'a i mogę się przejechać do niego. Daleko nie mam..
 

Krajan

Świeżak
Świeżak
haha i jedyne co zrobisz to ... kupe :D pajacu
 

the-man

Użytkownik
Użytkownik
Dotychczas tylko biernie śledziłem wątek i bardzo się wam dziwie, ale z drugiej strony średnia forum to 15 year old. Tak się składa, że mieszkam od tego całego Bytomia może z 10km i chciałem dać mu dysk 250Gb do przerobienia, ale krzyknął mi 50zł a za tyle to powalczyłem z płytą głowną i widzialnością dysku.
Co do sprawy... jeden Dziki był osobiście i odebrał co jego a reszta bezradnie wypisuje 8stron na forum, krzyczy do Admina jakby ten wszechmogący był.
Panowie z Allegro, zgłaszają sprawę na allegro i czekają na ich odpowiedz -ja zgłosiłem taką sprawę tylko raz i w ciągu jednego dnia facet już się płaszczył i nagle pisał, dzwonił no nie ten człowiek.
Cała reszta która oddała konsole w dobre, bezpłatne ręce, musi przejść na sterowanie ręczne. Trzeba wysłać poważnego delegata by załatwił sprawę OSOBIŚCIE.
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Dotychczas tylko biernie śledziłem wątek i bardzo się wam dziwie, ale z drugiej strony średnia forum to 15 year old.
Cała reszta która oddała konsole w dobre, bezpłatne ręce, musi przejść na sterowanie ręczne. Trzeba wysłać poważnego delegata by załatwił sprawę OSOBIŚCIE.
Sądząc po Twoich radach też więcej nie masz. Zastanów się człowieku co piszesz. W czym to ma pomóc? Już dawno zeszliśmy z drzew. Nie mówię tutaj że mamy super działające prawo w Polsce ( sam dostałem po d...e) ale w ten sposób sam może sobie jeszcze napytać biedy.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom