Nierozumiem........LOOKNIJ

STREET

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem napęd PIONEER DVR-111D x16 LabelFLash i płytki verbatimki żeby nagrywać gierki nagrałem ,nagrało się bez problemów ale dzisiaj z rana posłem odpalić i co włączyłem nie minęła minuta i wyskoczył błąd''Proszę wyczyścić płytkę szmatką .......''
 

fincz

Użytkownik
Użytkownik
Widocznie za duza prędkość nagrywania i pech.
 

Skuska

Użytkownik
Użytkownik
A ile masz już konsole? Może napęd w konsoli już wysiada.
 

kolo333

Użytkownik
Użytkownik
Ew. wypalarka robi za duzo bledow podczas wypalania.
W nowych wypalarkach musisz wymusic predkosc zapisu (2,4x). W ImgBurn masz taka opcje. Sprobuj.
 

STREET

Użytkownik
Użytkownik
Wypalam z prędkością 2,4


A napęd wymieniałem tydzień temu
 

sebolekseba

Użytkownik
Użytkownik
a jak jest z konsolą ?? ile ma miesiecy, zawsze grasz na dobrej jakosci płytach
 

STREET

Użytkownik
Użytkownik
to moja pierwsza płyta nagrywana a reszta to org
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Palnik kupiłes juz uzywany wc moze byc troszke zajechany sprawdz firmvare i pal 4 powinno pójsc 2,4 to mit.
 

kolo333

Użytkownik
Użytkownik
Zaden mit. DL to skomplikowana sprawa. To nie jest CD-R. Wymus predkosc zapisu na 2,4x i obadaj sprawe.
 

Palik

Użytkownik
Użytkownik
Ja żadnej płyty nie nagrałem prędkością 2.4x a wszystkie działają, ba raz nawet chciałem ale nie działała poprawnie...
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zaden mit. DL to skomplikowana sprawa. To nie jest CD-R. Wymus predkosc zapisu na 2,4x i obadaj sprawe.

Mit i to ogromny moje pionki maja za soba kilkaset delek 99% palone czwóreczka, dobry palnik dobry nosnik i wszystko ładnie sie nagra .
 

Krizzo

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywaj z njamniejsza predkoscia. Sproboj jeszcze raz.
A moze masz zakurzony laser??
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
ja kilka ostatnich gierek wypaliłem x8 na nowym pionku 216d i nawet na 2 letnim benqu śmiga bez najmniejszego problemu.
 

Kris194

Użytkownik
Użytkownik
na jakich nośnikach nagrywasz jakim programem i czy przeczytałeś wcześniej jakiś poradnik jak nagrywać gry na xbox360?
 

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
A wiec tak ja ci mogę powiedzieć , że tak samo miałem . Tylko , że było to tak że nagrywam zawsze Verbatimy 8x DVD+R DL a . że ich nie było w sklepie to kupiłem Verbatim DVD-R Dl , i tak samo minuta "Wyczyść płyte" coś takiego .. ;D wiec spróbuj nagrać na innej płytce :)
 

Do góry Bottom