Niesamowity Spider-Man / The Amazing Spider-Man (2012) XBOX360-iMARS

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


REGiON: RF
JĘZYK: ENG
XGD3: TAK
UPDATE: TAK [14719]

abgx:http://img254.imageshack.us/img254/8666/1340276695anfo.png
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
raczej xgd3 tak bo jest topologia i gra ma więcej niz 7,29gb
i jak wrazenia może jakies opinie;))
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest XGD3.Po rozpakowaniu do xex ma 6.83GB. Jak wrażenia? Chyba najlepszy spider-man jaki był.Mocne nastawienie fabularne,nie nudzi-ciągle cos sie dzieje.Duzo misji pobocznych znajdziek i ****reli.Fajne combosy+mozna sie skradac i atakowac z ukrycia.Troche przekombinowany system latania na pajeczynach (latamy nie do konca tam gdzie chcemy,kamera nie lapie tego co poiwnna).Jak dla mnie mocne 8/10
 

marianziom

Świeżak
Świeżak
Witam, mógłbym prosić o pomoc? miałem lekką przerwę w graniu, i nie bardzo kumam co teraz robić z tymi obrazami xgd3. o co chodzi z tą topologią? mam Lt 2.0 - bez problemu śmiga Skyrim, czy Batman Arkham city - czy ten obraz tez będzie działał po normalnym wypaleniu (zmieniając oczywiście layerbreak w imageburn na właściwy dla xgd3), czy muszę go jakoś patchować? Będe wdzięczny za pomoc.
 

TeHaCek

Banned
Użytkownik
Pat****esz przez ABGX pod topologię
e
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Niesamowite ! Jeżeli film będzie tak dobry jak ta gra to już nie mogę się doczekać !
Bez wątpienia najlepsza gra ze Spidermanem jaka kiedykolwiek się ukazała.
 

Xrimer

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam LT3 i najnowszy dash gre wypaliłem na Verbatimie, zainstalowała się w 100% na dysku lecz konsola ciągle czyta z płyty. Też tak macie? Czyżby patch rozwiązał problem po premierze?
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
xgd3 czyta z płyty na początku przez 3min zawsze;))
 

Xrimer

Użytkownik
Użytkownik
Mi czyta ciągle, dlatego pytam się czy to normalne w przypadku spider-mana?
xgd3 czyta z płyty na początku przez 3min zawsze;))
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Miałem tak z ostatnią częścią Naruto. Wszystko dograłem w abgx potem nagrałem ihasem z najmniejsza prędkością i po instalacji na dysk gierka cały czas muliła z płyty czasami na chwilę zwolniła i leciało z dysku, ale chwile to trwało i znowu z płyty leciało.
 

Xrimer

Użytkownik
Użytkownik
Czyli czekam na patcha, dzięki.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli czekam na patcha, dzięki.
tak twórcy wydadzą patcha, który pozwoli piratom na granie z dysku heh,

nagraj jeszcze raz albo spróbuj mp3 fixa może pomoże
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
patcha nie bedzie musisz nagrać jeszcze raz
 

Xrimer

Użytkownik
Użytkownik
Z naruto też miałem podobny problem ale w dniu premiery ściągnąłem patcha i już działało z dysku, chciałem się tylko upewnić:) Zresztą po co od nowa wypalać skoro 100% na dysku się zaintalowało, czyli była wypalona prawidłowo.
tak twórcy wydadzą patcha, który pozwoli piratom na granie z dysku heh,

nagraj jeszcze raz albo spróbuj mp3 fixa może pomoże
 

Xrimer

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie też uważam, że to najlepszy spider-man jaki wyszedł, animacja postaci bardzo dobra przy akrobacjach na sieci, combosy są efektowne; w sumie system jak w batmanie czyli X klepiesz Y parujesz. Są misje gdzie trzeba eliminować po cichu. Nie spodziewałem się, że miasto będzie tętnić tak życiem, graficznie jest bardzo dobrze. Osobiście bardziej mi się podoba niż batman. Polecam
 

DeVil666

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie skonczylem ze wszystkimi misjami pobocznymi, gra jak najbardziej na plus, porownania do batmana jak najbardziej, co prawda misje poboczne juz mnie nudzily bo praktycznie sie powtarzaly ale wszystkie ukonczylem, chyba pierwszy spider z tak dobrze napisana fabula.
 

Tofu212

Banned
Założyłem temat o opiniach: Niesamowity Spider-Man- opinie
nie potrzebnie poleciały i tak opinie tutaj:) kolejny zbedny:)
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ISO to nie dział od tego, opinie skopiowane do 2 tematu
 

Tofu212

Banned
każdy temat jak nie umiecie przestrzagać regulaminu każdy temat się powinień kończyć zamknięciem i do kosza. wielu by coś nauczyło.forum chudsze.gdzie mod się pytam?
 

Do góry Bottom