Nietypowe pytanie Xbox Live

Yoshimori

Użytkownik
Użytkownik
Mam trochę nietypowe pytanie, przeszukiwałem forum, ale nigdzie nie znalazłem jasnej odpowiedzi więc założyłem temat. Czy jeśli do konsoli z firmware iXtreme 1.41 cały czas jest podłączony kabel sieciowy, w Xbox Live gram tylko na oryginałach, a offline (nie grając w daną grę przez neta) gram na "kopiach zapasowych" to czy jest możliwość że dostanę bana? Nie wiem może M$ potrafi odczytać z dysku informację że grałem na kopii :p. Jestem zielony w tym temacie, konsolę mam zamiar w najbliższym czasie zakupić, więc wolę się upewnić. :)

Pozdrawiam :D
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Nietypowe pytanie Xbox Live

Microsoft nie banuje konsoli za Firmware tylko za kopie gry... jeżeli grasz na orginale możesz spać spokojnie. Microsoft nie "sprawdza" dysku w poszukiwaniu czy grałeś na piracie czy na kopii... przynajmniej nic o tym nie było mówione :p
 

Yoshimori

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nietypowe pytanie Xbox Live

Dzięki za odpowiedź :D, czyli jeśli dobrze rozumiem, mogę grac na kopiach przy podłączonym kablu sieciowym, ale nie grając online na Xbox Live bez strachu, ze M$ zbanuje mi konsolę? ;)

A korzystając z tego, że założyłem już temat zadam jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie. Jak sądzicie czy M$ może zmienić w przyszłości plany działania i banować wszystkie konsole ze zmienionym firmware'm lub sprawdzać oryginalność gier w jakie gracz w przeszłości grał? Pytanie trochę dziwne, ale może ktoś bardziej obeznany w temacie będzie umiał na nie odpowiedzieć.

Pozdrawiam :)
 

Do góry Bottom