Nietypowy błąd E68

Bas19

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich.

Około 15 minut temu miałem z xboxem dziwną sytuację. Otóż był włączony od ok. godziny 20. Grałem około 2 godziny po czym o 22 chciałem sprawdzić coś w moim drugim xboxie, a że mam jeden zasilacz , musiałem odłączyć go od mojej konsoli nazwijmy to "głównej" ( czyli tej z dyskiem) :) i załączyć do konsoli drugiej. Problem pojawił się po ponownym podłączeniu konsoli z dyskiem. Otóż konsola wyświetliła na ekranie błąd E68 ( czyli najprawdopodobniej dysk twardy). Włączyłem drugi raz - to samo. Włączyłem bez dysku - śmiga i - uwaga- jak załączyłem dysk podczas gdy konsola była włączona, zresetowała się i nie było błędu. Próbowałem ją parę razy restartować ale i jest ok ale... mam w sumie kilka pytań

1. Czy jest możliwe że np. po odłączeniu od zasilania konsoli a po tym ponownym podłączeniu ( obie konsole to Xenony ) może na chwilę dojść do jakichś problemów z zasilaniem ( wiem że ten kod może też oznaczać to).
2. W sumie mam w domu starą instalację elektryczną. Czy to może - oczywiście hipotetycznie - być spowodowane tym?
3. Spotkał się już ktoś z was z taką dziwną sytuacją?

Przyznaję że nie wiem sam co o tym wszystkim myśleć. Parę dni temu na allegro kupiłem bardzo tanio dysk 120GB i mam jeszcze kilka dni na odesłanie go bez podania przyczyny.
Jak pisałem konsola chodzi teraz i włącza się ok, ale jakiś niepokój jednak został.

Wielkie dzięki za każdą pomoc.
 

Do góry Bottom