nieZBANOWANI

jacek1717

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Czy jest ktos na tym forum kto:
- ma przerobionego X360 i gra na xbl i nie został jeszcze zbanowany???
 

Valdar

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma takiej osoby co by grając na xbl i mając przerobioną konsolę nie dostała bana (chyba że są jakieś przypadki o których nie słyszałem). Ja np. nie dostałem jeszcze bana ponieważ praktycznie nie wchodzę na xbl.
 

wojciech10

Użytkownik
Użytkownik
To fajna lista będzie takich anonimowych banobiorców ;).

Tłumaczę dlaczego, jak dzwoniłem po darmowego pada to pani mi powiedziała, że MS czyta fora i wie co się wyprawiało, i musieli zmienić procedury.
Więc wpisujcie się
"Post, post. I dare you" Dragon Age Hermit :)
 

tinOFbeer

Banned
Użytkownik
Nie ma takiej osoby co by grając na xbl i mając przerobioną konsolę nie dostała bana (chyba że są jakieś przypadki o których nie słyszałem). Ja np. nie dostałem jeszcze bana ponieważ praktycznie nie wchodzę na xbl.

widocznie malo slyszales, ja od czasu do czasu gram i wszystko jest git
 

jacek1717

Użytkownik
Użytkownik
to teraz na xbl graja same orginalne konsole. LOL
A moze jest jakis wyjatek ktory nie dostał bana??? jest???
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
A może takich tematów już było kilka? Poszukaj => dopiero zakładaj temat...
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Hehe a dzisiaj doznalem SZOKA!!! Odpalilem CoD:5 od jakiegos miesiaca i zazwyczaj w piatek wieczorem bylo ze 120 000tys osob a dzisiaj.. marne 20 000... wiem ze jest to spowodowane CoD:6 ale czy az 100 000 ludzi????? Niee to musi byc sprawka ban'ow .
 

MatGar

Banned
Ja nie mam bana, ale nie gram w ogóle na XBL i nie zamierzam tego robić. Ale kolega gra na piratach od stycznia 2009 roku, ma wykupionego gold'a na rok i gra nawet na nie sprawdzanych obrazach, więc albo to sprawka większego szczęścia niż rozumu albo ms czasami jest ślepy :p
 

Do góry Bottom