Niko Bellic - skojarzenia.

Xboxeroku

Banned
Siema, tak jak w temacie, z kim kojarzy Ci się Niko Bellic, bo mi od początku kojarzy się z Hugh Laurie tym z Dr. House.
Może są na tym świecie osoby, które bardzo są podobne do Niko?
 

Adamek

Użytkownik
Użytkownik
yyy co to za temat ?? 0.o Co to jakaś gra jest ? lol mamy sie w skojarzenia bawić ?? , to chyba nie ten dział ale nie te forum koleś ;) .
 

Xboxeroku

Banned
słuchaj koleszko, jeśli nie wiesz co jest grane to sie nie wypowiadaj a nie nabijasz se posty, jasne? jesli nie wiesz kto co NB to nie jest temat dla Ciebie, spoko kurna nie jest dział tylko umeisz czytać ? do 20 postów tylko tu można pisać. ogar
 

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
dobij do 20 i napisz w odpowiednim dziale
Nie jest podobny do House'a, bo w dwóch ostatnich misjach ukazuje emocje
 

Lunevil

Użytkownik
Użytkownik
Niech ktoś zamknie.
 

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
niko belic kojarzy mi się z żulem może przez ten wygląd na samym początku ...
 
Te synek nie badz taki cwany i nie spinaj tylka na necie, a z tym akorem to sobie zaloz temat w innym dziale, A jak kur.. nie mozesz to napisz cos madrego zeby uzbierac te 20 postow. A nie wyglaszasz tutaj swoje głupie komentarze.

MODZIE WIDZISZ A NIE GRZMISZ
 

Xboxeroku

Banned
Te synek nie badz taki cwany i nie spinaj tylka na necie, a z tym akorem to sobie zaloz temat w innym dziale, A jak kur.. nie mozesz to napisz cos madrego zeby uzbierac te 20 postow. A nie wyglaszasz tutaj swoje głupie komentarze.

MODZIE WIDZISZ A NIE GRZMISZ
kocham takie osoby, co uważają sie za ideały. powiedz mi kto tu jest cwany. można to uznać z nabijaniem postów bo poza jeba.nymi komentarzami nie wnosi nic do tematu, kocham takie osoby wielki hejter.


@@edit

dobij do 20 i napisz w odpowiednim dziale
Nie jest podobny do House'a, bo w dwóch ostatnich misjach ukazuje emocje
wiesz, prawie w każdej misji pokazuje emocje.

@@edit2

Niech ktoś zamknie.
kolejny przykład nabijania postów, na początku napisz kto ma zamknąć
 
ty pajacu nawet sie z toba nie bede klocic bo mi sie nie chce a takich frajerow jak ty zlewam. Idz sobie lepiej pograj w GTa to ci ulzy, pokazesz jaki jestes mocny. PAJACU
 

Xboxeroku

Banned
nazywasz mnie pajacem ? na początku ustaw poprawną datę urodzenia dzieciaku. nie będziesz taki fajny jak mnie wyzwiesz, forum o xboxach nie jest przeznaczone do kłótni ani dla osób spinających się nie wiem kim jesteś ale na pewno coś jest z tobą nie tak idioto, "jesteś kurna trampek" w końcu dajesz przykład po swoich wypowiedziach.
niech ktoś normalny napisze tu ;o
 

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
Mnie sie kojazy z mietkiem z pod monopolowego ;d
 

Do góry Bottom