No to to mnie rozbroiło

Laska

Użytkownik
Użytkownik
 

D-JOK

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

raczej tak to konto mieści się w top 10 xbox live zgodnie z magazynem psx extreme
Chyba nawet wiem jaki ma gametag
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

No ok ale co to da, że będziesz w pierwszej dziesiątce ?? Jakieś dodatki są ? I kto jest pierwszy i ile ma punktów ?
 

D-JOK

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

Czy dodatki to nie wiem ale masz reputacje dobrą ;p Pierwszy jest LoD WheeZzy i ma 94316 punkcików
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

To jest Polak ? jeśli nie to jaki Polak ma największy Game Score ?
 

D-JOK

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

W psx jest ranking tylko polskich graczy i to konto co sprzedaje jest na miejscu podajże 8
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

No dobra ale czy to oznacza, że kolo przeszedł 60 gier w 100 % ?
 

D-JOK

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

Nie mógł przejść 300 po 50% albo ileś
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

hah niezle moje ~1000 nijak sie ma do tego :p ale raczej nie znajdzie sie nikt kto da tyle
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

Najlatwiej punkty sobie nabic na Rayman Raving Rabbids, tam za byle duperele dostaje sie 50G. :D Tak lekko offtopujac. A swoja droga ja mam dopiero 1350. Poza tym co to za radocha kupic sobie takie konto, nie ma to jak grac, przechodzic i wyczkiwac pojawiajacego sie mrugajacego znaczka x'a informujacego o osiagnieciu i punktach. O taa, kocham to. 8)
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

cux napisał:
Najlatwiej punkty sobie nabic na Rayman Raving Rabbids, tam za byle duperele dostaje sie 50G. :D Tak lekko offtopujac. A swoja droga ja mam dopiero 1350. Poza tym co to za radocha kupic sobie takie konto, nie ma to jak grac, przechodzic i wyczkiwac pojawiajacego sie mrugajacego znaczka x'a informujacego o osiagnieciu i punktach. O taa, kocham to. 8)
Najlatwiej to na avatarze w 5 min. 1000g!!!! Ja mam juz(albo dopiero)3450ms w miecha i troche,bardzo lubie jak mi wyskakuje na dole osiagniecie odblokowane :p
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

Na avatarze w 5 min 1000G? Jak? ::)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

gdzieś było na forum, poszukaj też na youtube. Trzeba stanąć i walić kombosy na początku gry . cała operacja trwa ~50sek i do tego nabijamy 1000gs.
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

Ale ten Avatar to bez sensu bo jak ktoś obejrzy twój profil to Cię wyśmieje, że grałeś w Avatar
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

Laska napisał:
Ale ten Avatar to bez sensu bo jak ktoś obejrzy twój profil to Cię wyśmieje, że grałeś w Avatar
To mu fakolca pokazesz. :p
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

ŻAL! Jak można płacić tyle kasy dla jakichs tam punkcików?! OK, jest jakaś satysfakcja, ale jak je sie samemu nabija, a nie kupi! Przypomina to troche kupowanie na allegro przyjaciół na naszą-klase, albo fotke.pl....
PO STOKROĆ ŻAL!
 

frey

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

Laska napisał:
Ale ten Avatar to bez sensu bo jak ktoś obejrzy twój profil to Cię wyśmieje, że grałeś w Avatar
no... to mnie wysmiej... pfff....
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

Dla mnie bez sensu grać w coś tylko dla punktów i do tego tak łatwych... Sam lubię nabijać punkty, pewnie jak każdy ale aż tak źle ze mną nie jest by ściągać gry nie do grania tylko po to by w 50sek. nabić 1000g... Przecież to zero zabawy i satysfakcji... Jak dla mnie to po prost oszustwo...
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

dobrze że bill jak wykryje taką osobę banuje ko nto i nie daje możliwości ponownego startu jeżeli chodzi o osiągnięcia w sumie dobry pomysł tylko gorzej będzie jak bill zacznie banować tak jak napędy nawet tym co nie mają wgranego e czy ixtreme 8)
 

frey

Użytkownik
Użytkownik
Odp: No to to mnie rozbroiło

spike200 napisał:
Jak dla mnie to po prost oszustwo...
skoro granie w gre jest dla Ciebie oszustwem to co powiesz o roznych glitchach typu kopiowanie save'ow lub przelogowywanie profili w cel uzdobycia 1000gs ?

a tmnt albo kingkong w ktorych dostaje sie 1000gs nie za 5min gry tylko np za 2godz to tez oszustwo? podaj jakis limit czasowy zdobywania 1k GS zebym wiedzial czy juz oszukuje czy musze sie bardziej pospieszyc
 

Do góry Bottom