Non JTag i Uszkodzony Profil

KrySpeQ

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich.

Mam mały problem ... chciałęm pograć sobie w gry Non JTag (w większości sciągam gry Arcade, ponieważ nie chcę ściągać jak na razie zwykłych gier) lecz gdy wrzucam profil na dysk okazuje się iż jest on uszkodzony ...-.-' próbowałem juz z profilami: SHiiFT3351, 82XBLA, All4YouTest_v1, Ecko3351

Jeśli wiecie o co chodzi i macie jakieś rozwiązanie tego problemu prosił bym o pomoc.. Będę dozgonnie wdzięczny.
 

kuba295

Użytkownik
Użytkownik
żeby grać w gry nonjtag trzeba być połączonym z live. żeby być połączonym z live trzeba mieć najnowszego dasha który blokuje takie gry. Podsumowując NIE MA MOŻLIWOŚCI GRANIA W GRY NONJTAG
 

kufer111

Banned
Użytkownik
co ty za śmieći piszesz to jeszcze na tym forum nie czytałem -bez obrazy


XBOX360 ISO tam są nowe profile i gry arcade do nich.
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
No za dużo to teraz na Xbox360iso w dziale no-jtag nie znajdziecie po ostatnich wyczynach kilku użytkowników. Nowości(gry oraz profile) to teraz tylko na polskim nojtag.xaa.pl Sam korzystam i jestem zadowolony. Jest też temat na tym forum z profilami, bo te które masz to po ostatniej aktualce MS nie działają.
 

KrySpeQ

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie dzięki panie bartolinos za stronkę.. ++ dla Ciebie : )
 

q77

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze wywala info, że profil jest uszkodzony. Tak ma być chłopcze.
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Co?? Uszkodzone to znaczy, że dotyczą starego dasha. Pozmieniało się trochę. To nie chodzi o info o awatarze, tylko ogólnie na dysku. Teraz co najwyżej wyskakują jako zbanowane, ale jest metoda z Y. Choćby same te profile co kolega podał to dotyczą starego dasha i na nim odpalały, a teraz nie pojawią się w menu wyboru profilu do zalogowania się, a na dysku pisze, że uszkodzone.
 

kuba295

Użytkownik
Użytkownik
aha to sorry za wprowadzenie w błąd. trochę więc nie na czas z info jestem. Kufer111 kur** nie oburzaj się tak bo ci serce stanie
 

Do góry Bottom