Norweski sklep wysłał już do klientów Gears of War 3. Microsoft nie jest zadowolony

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Premiera Gears of War 3 w Europie zaplanowana jest na 20 września. Z Norwegii płyną jednak doniesienia, że sklep Elkjop.no już rozesłał kopie gry do swoich klientów, którzy złożyli pre-ordery.



Jak donoszą gracze z Norwegii, do paru z nich już w piątek trafiło Gears of War 3, na które złożyli oni przedpremierowe zamówienia w sklepie Elkjop.no. Norweski oddział Microsoftu został poinformowany o całym wydarzeniu - jego przedstawiciele byli wyraźnie zaskoczeni takim biegiem wydarzeń i zaznaczyli, że gra pod żadnym pozorem nie powinna była trafić do graczy przed dniem premiery.

Co ciekawe, samo Elkjop.no niespecjalnie wie, jak się stało, że gra została wysłana - rozpoczęcie wysyłki zaplanowano na 18 września. Sklep aktualnie stara się ustalić, jak doszło do przedwczesnego wydania kopii gry oraz obiecuje, że do kolejnych przedwczesnych rozsyłań nie dojdzie.

Zdarzało się znaleźć grę w sklepie na dwa, trzy dni przed premierą. Przesyłka czasem przychodziła nieco wcześniej. Ale aż 11 dni wcześniej od "dnia zero"? To raczej rzadkość. Gears of War 3 ma wyjątkowego pecha - najpierw wyciek gry na długo przed premierą, a teraz to... Pytanie jednak, czy gracze z takiego obrotu spraw są równie niezadowoleni, jak wydawca. Pomyślcie sobie - grupka wybrańców już wybija Locustów, reszta świata poczeka jeszcze 9 dni... Jak widać, są dwie strony medalu. Chyba nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, nie sądzicie?

źródło: •• Norweski sklep wysłał juĹź do klientĂłw Gears of War 3. Microsoft nie jest zadowolony

no to sklep zrobił sobie nie lada reklamę, "kupujcie u nas, my wysyłamy gry zaraz po ich otrzymaniu, nie czekamy do premiery!"
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Żeby tak w polsce było z BF 3 to bym się posikał ze szczęścia ; )
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
ale szczęściarze :)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Hehe, no nieźle. W Polsce mogliby tak zrobić z jakimiś pre-orderami... :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
ciekawe czy dostaną bana jak zalogują się do live z oryginalną grą, której premiera jeszcze nie miała miejsca :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Nieźle, ja z Ultimy tak samo będę mieć Bf3 jak tylko dostaną :D A tym co graja już w Gearsy tylko pozazdrościć :)
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe czy dostaną bana jak zalogują się do live z oryginalną grą, której premiera jeszcze nie miała miejsca :D
haha dobre pytanie :) ale raczej nie bo to nie ich wina. Chyba że ktoś ich o tym poinformuje z M$ żeby nie grali przed premierą. Ale wątpię żeby to się sprawdziło. Zamówili, dostali i się ciesza.
 

eXotic

Użytkownik
Użytkownik
Chciał bym tak w Polsce z Forzą 4
 

MastaMakos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja nie wiem co wy ludzie macie z tymi BANAMI za granie przed premierą MICROSHIT nigdy nie BANOWAŁ za granie przed premierą a za flash napędu.
A sklep dał ciała i to oni będą mieli problemy a nie uczciwi gracze którzy dostali grę wcześniej.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
gra pojawi się przed premierą, tak samo było z batmanem:aa i z alanem wake'iem, masa konsol zbanowanych
 

kukiz

Użytkownik
Użytkownik
Też uważam żę granie przez premierą nie jest banowane. Chłopaki z tvgry.pl prawie każdą grę mają przed premierą i jakoś ich konsola nie została zbanowana.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja nie widzę powodu do płaczu : D Fakt że sklep może już nie dostać więcej gier od Microsoftu do sprzedaży, ale zaskarbił sobie sympatię wśród klientów. W sumie tak mogło by być zawsze :p dostaje się grę przed dniem zero by przejść i wymaksować singla, a w premierę gdy serwery zostają otwarte wszyscy rzucają się na multi :D
 

marcelgula17

Użytkownik
Użytkownik
Jakby dostali bana to by była po prostu parodia. Ehh, szczęściarze co bym dał aby odpalić teraz GOW-a.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja bym sobie tego do napędu nie wkładał za przedpremierowe granie jest ban ale sklep skaszanił i to nieźle.

Też uważam żę granie przez premierą nie jest banowane. Chłopaki z tvgry.pl prawie każdą grę mają przed premierą i jakoś ich konsola nie została zbanowana.
Chłopaki z gry-online mają specjalną wersję konsoli i zezwolenie na granie dlatego MS ich nie banuje, w tej chwili właśnie taka wersja gears of war 3 krąży po necie dlatego wymaga jtag bo inaczej nie odpalisz.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym sobie tego do napędu nie wkładał za przedpremierowe granie jest ban ale sklep skaszanił i to nieźle
nie wiem gdzie takie głupoty wyczytałeś... nigdy nikt nie dostał za granie w gry przed premierą.
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja bym sobie tego do napędu nie wkładał za przedpremierowe granie jest ban ale sklep skaszanił i to nieźle.
Coraz częściej herezje szerzą się na tym forum.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
nie wiem gdzie takie głupoty wyczytałeś... nigdy nikt nie dostał za granie w gry przed premierą.
Czyli mówisz że jestem tym szczęśliwcem ? Oraz kolega graliśmy przed premierą w splintel cell i dostaliśmy obaj bany.
 

Eiliff

Użytkownik
Użytkownik
Miło by było dostać grę szybciej, ale mus to mus,
 

mateq

Użytkownik
Użytkownik
Ja zamiast dzielić się tym z mediami i całym internetem miałbym gdzieś że wysłali wcześniej i katowałbym x-kolcka ;D Źle im że dostali wcześniej? Nie to nie grajcie i czekajcie do 20 ;)
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kurcz, jak bym tak dostał BF3 10 dni wcześniej!! MASAKRA! Ale jak zamawiałem Crysis 2 to dostałem w dzień premiery Amerykańskiej a do polskiej było jeszcze 3 dni!! Dlatego też zamówiłem kopię BF3 także w tym sklepię i liczę na to że też dostanę grę parę dni przed premierą jak Crysisa2 to ich strona :
SklePE.pl - Sklep dla Graczy Gry na konsole PlayStation 3, Xbox 360, gry komputerowe
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom