Not 0x72: 7F oto komunikat na lizard 360 po operacji drill na plytce PCB w slim

SzyszkaMDC

Świeżak
Świeżak
W konsoli Slim z napędem Lit-eon dg-16d4s ver 0225 ktoś włożył płytkę PCB no napędu aby wgrać lt 2,0 i nie zablokował go na przełączniku wp( hard lock). Procesor win-bond.
Po jakimś czasie dokonano aktualizacji, konsoli i Dashboardu--u na X-box live. Teraz próbując odblokować go na lizard,zie przełącznik już nie działa i trzeba zrobić to tradycyjna metoda czyli wiercić... Tak Też Zrobiłem. Około 6 razy podczas wiercenia wyskakiwał komunikat ze napęd jest już odblokowany ale nie dało się zrobić (full dump) i MTK wychodziło ze lock c8. I tak wierciłem... A teraz co bym nie zrobił na lizardzie jest komunikat (((((( Not 0x72: 7.))))))
Czy to znaczy ze za daleko się przewierciłem.????????????????????
Czy ze w płytkach PCB, się, nie wierci i wina leży po poprzednim użytkowniku konsoli który nie zablokował konsoli po wymianie flashu.?????????????


To mój pierwszy post ale bardzo ważny i rzadko spotykany. Pomocy........................
 

szybki999

Użytkownik
Użytkownik
Następnym razem jak czegoś nie umiesz to nie rób porostu.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No przewaliłeś:p
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A mówiłem Ci żeby nie wiercić :) .....miałeś rezystor podczas drillu na wiertle? Teraz nie jest istotne czy to ktoś przed tobą zrobił błąd czy nie, dostałeś sprawną konsolę i taką należało by oddać. Jak masz dummy ze slimkey to kup nowy napęd i podmień.
 

Do góry Bottom