Nowa aktualizacja xbox live

dMnw0w PL

Świeżak
Świeżak
Tak , dobra dzieki właście pobrałem i też wszystko śmiga. pozdro
 

mag_

Użytkownik
Użytkownik
A ktoś wie co w ogóle zmienia ta aktualizacja ?
Pobieracie normalnie z live czy lepiej na pendrive wrzucić
 

karbon1992

Użytkownik
Użytkownik
A jak wygląda z tym trickiem z muzyką? dalej działa czy opcja ta została zablokowana...
 

willow18

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem co zmienia, wygląda tak samo, gier nie blokuje. Trick z muzyką dalej działa.
 

arcoss

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj pojawił się System Update 15574. Na razie żadnego info n/t działania. Ktoś instalował?
 

willow18

Użytkownik
Użytkownik
Czytaj ze zrozumieniem temat. Napisałem,że zainstalowałem, i jest wszystko ok, nic nie zmienia nowy dash.
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Mam już System Update 15574. Mam lt3.0 gry nagrywane ihasem wszystko działa. Jak masz LT2.0 to nie pograsz w gry XGD3 przy dashu 15574. Podobny nowy dash usuwa flagę:)
 

dejm

Użytkownik
Użytkownik
pomożcie, o co chodzi że przy aktywowaniu xbl musze wpisać dane rozliczeniowe a mam od razu ustawiony region na USA?
 

Tofu212

Banned
takie dane kiedyś nie były potrzebne jak ich trzeba to je wpisz nie muszą być prawdziwe. tylko dane karty jak chcesz coś tam kiedyś na xbox live kupić. i jak nie masz lt to możesz prawdziwe wpisać:)
 

arcoss

Użytkownik
Użytkownik
Czytaj ze zrozumieniem temat. Napisałem,że zainstalowałem, i jest wszystko ok, nic nie zmienia nowy dash.
Spokojnie, bo jak tak dalej pójdzie to grozi Ci wylew. Nigdzie nie napisałeś, że instalowałeś update 15574.


Mam już System Update 15574. Mam lt3.0 gry nagrywane ihasem wszystko działa. Jak masz LT2.0 to nie pograsz w gry XGD3 przy dashu 15574. Podobny nowy dash usuwa flagę:)
I to jest rzeczowa i profesjonalna odpowiedź. Ucz się...
Dzięki Seba_ZA, ja też mam LT 3.0 + LiteON iHAS.
 

Szopencjus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co z grami nie nagranymi iHAS'em ? Będą śmigać ? (przy przeróbce lt3.0)
 

willow18

Użytkownik
Użytkownik
Spójrz na mój post nr. 17 w tym temacie. Jest ze wczoraj, czyli z wtedy kiedy wyszła aktualka. Wystarczy przejrzeć temat panie mądralo.:smug:

Co do kolegi powyżej, będą. Sam nagrywam też zwykłą nagrywarką.
 

Do góry Bottom