nowa generacja xbox

KiLuu

Świeżak
Świeżak
witam. co powiecie o plotce ze wychodzi now ageneracja xbox? podobno 2012 roku pod koniec ma wyjsc. i takie pytanie. chodzilyby gry np ze slima? a i cos pisalo ze ktos tam powiedzial ze tylko by ulepszyli klatki wiec nie wiem czy oplacalne. i do tego konsola z 1500zl

xbox720.com

Od momentu kiedy pojawiły się spekulacje na temat konsoli Microsoft nowej generacji, w sieci rozpoczęły ukazywać się próby przewidzenia jaka będzie konfiguracja sprzętowa XBOX720. Niewątpliwie sprzęt będzie stanowić istotny skok technologiczny, przewyższający możliwości jakie oferują nam rozwiązania stosowane w domowych PCetach.

Sprzedaż konsoli Xbox 360 wystartowała w 2005 roku z najlepszą technologią jaka była do zaoferowania na rynku w 2004 roku. Na pokładzie znajdował się zamówiony przez Microsoft trzy-rdzeniowy procesor IBM PowerPC Xenon taktowany zegarem 3,2 GHz oraz procesor graficzny ATI R500 (Xenos), skonstruowany przez przez firmę ATI specjalnie na potrzeby konsoli Xbox 360.
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
To są tylko domysly i wymyslenia ludzi..

P.S. Stawiałem na to ze nowy xbox wyjdzie tak gdzies na poczatku 2013 roku ale jak bedzie wygladal i jakie bedzie mial bebechy to tylko mozna sobie fantazjowac..
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
2013 nie wydaje mi się ale będzie jak będzie jakoś specjalnie na niego nie czekam.
 

kacperex

Użytkownik
Użytkownik
W przyszłym roku ujrzymy xboxa, pod koniec.
tak mi się coś wydaję. Obecna generacja, po mału osiąga swoje maksimum, więc developerzy muszą iść do przodu.
 

miloszek15

Świeżak
Świeżak
Ale to są tylko plotki. Wszyscy naciskają na microsoft, dlatego słyszymy nie pewne informacje. Myślę, że będzie to rok 2013 może 2012, ale koniec. I tak microsoft się spieszy bo chce wydać konsolę przed PS4 :)
 

Do góry Bottom