Nowa siła na rynku pism konsolowych? Startuje Playbox

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Tak właśnie będzie nazywać się nowa konsolka od m$ i Sony :D
W Empiku się obada czy warto to kupować, póki co PSX Extreme najlepsze :)
 

berials

Użytkownik
Użytkownik
Będzie szansa na kolekcjonowanie gazety od pierwszego numeru ;D
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Kupie z ciekawości, jak również PSX Extreme które co prawda nie kupowałem szmat czasu, lecz to się zmieniło nie dawno i wracając do starych przyzwyczajeń znowu zacząłem.

W każdym razie powiedzenia!
 

bgszef

Banned
W dzisiejszych czasach wszytsko jest w necie. Recenzje, dema, gameplaye. Nie kupuje juz gazet od dawna, wole korzystac z neta
 

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam czasem kupię jakąś gazetkę. Fajnie jest się uwalić wygodnie w fotelu z czasopismem. Zresztą ile można siedzieć przed kompem hehe :)
 

lamoon

Użytkownik
Użytkownik
A tak btw jaka jest teraz best gazetka na rynku polskim która daje radę. Bardziej mam na myśli gazetkę uderzającą w rynek konsolki x360 ofc. Ewentualnie może jakaś godna polecenia stronka.
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
A tak btw jaka jest teraz best gazetka na rynku polskim która daje radę. Bardziej mam na myśli gazetkę uderzającą w rynek konsolki x360 ofc. Ewentualnie może jakaś godna polecenia stronka.
Dla mnie numerem jeden jest PSX Extreme, ale NEO PLUS też daje radę.
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
PlayBox to na pewno konsola ktora dostal Maciuś z Klanu na urodziny...
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Necro tą:D

Gazetka może być spoko, zobaczymy:D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W dzisiejszych czasach wszytsko jest w necie. Recenzje, dema, gameplaye. Nie kupuje juz gazet od dawna, wole korzystac z neta
Szczerze powiedziawszy też tak robię :p Aczkolwiek lubię od czasu do czasu kupić CDA, Neo czy PSX - przyjemniej się czyta leżąc na łóżku niż patrząc w ekran :p
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
e tam wolę przeczytać artykuły w internecie oj dawno nie kupiłem magazynu o grach.
 

$evik

Banned
Jeśli ma byc na poziomie CD-Action, i poświęcony tylko konsolom będę kupował co miesiąc :)
W chwili obecnej kupuje głównie CD-action, czasami Neo Plus lub PSX Extreme.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
obecnie PSX Extreme jest najlepsze, jeśli chodzi o recenzje, artykuły itd, NEO nie dorasta mu do pięt. Playbox... już sama nazwa mnie odrzuca, ale nie oceniam książki po okładce :) zobaczymy.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jaka by gazeta nie była i tak na kiblu dobrze się czyta :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jaka by gazeta nie była i tak na kiblu dobrze się czyta :D
co racja to racja :D zawsze lepszy playbox niż czytanie składu chemicznego pasty do zębów : P
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
jak zobacze gdzies to sobie napewno kupie
 

T0Mmy

Banned
Zapewne drogą będzie gazetą . Lepiej kupić psx które ostatnio jest wiele przed konkurencją .
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
co racja to racja :D zawsze lepszy playbox niż czytanie składu chemicznego pasty do zębów : P
U mnie zawsze coś się znajdzie, jak nie katalog Avon to zawsze są jakieś krzyżówki z długopisem w środku :)

Co do Playbox'a to fajnie by było jak by dawali jakieś dodatki do konsoli, a np. do prenumeraty jakieś zniżki, punkty msp itp.
 

Exe222

Użytkownik
Użytkownik
Jaka by gazeta nie była i tak na kiblu dobrze się czyta :D
No dokładnie mam takie fajne motto:
"Nie ma srania bez czytania" a najbardziej to lubie czytac o grach bo szybciej idzie :D
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli ma byc luźno i swobodnie pisana taka gazetka to chętnie ją zakupie i oblukam...;)

bo dla mnie jednak psx extreme gdzie zgubił swój czar :(
 

Do góry Bottom