Nowa wypalarka

rajder300

Świeżak
Świeżak
Witam będę szczęśliwym posiadaczem laptopa i czy jego nagrywarka nada się do wypalania gier pod LT 3.0

VPCEB2Z1E/BQ | Laptop VAIO Seria E | Dane techniczne | VPCEB2Z1E/BQ.EE9 | VPCEB2Z1E/BQ | Sony tutaj są jego parametry

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Kolego poszukaj trochę na forum tu masz listę nagrywarek http://xboxforum.pl/oprogramowanie-13/burnermax-payload-tool-lista-nagrywarek-kompatybilnych-154552/ szukanie nie boli

Bogusz

Banned
Nada się ale jeśli gra jest w XGD2 i masz dash niższy od 13604

bankajos

Banned
Nada się ale jeśli gra jest w XGD2 i masz dash niższy od 13604
Nie opowiadaj glupot. Ja nagrywalem zwyklym laptopowym szitem XGD3 okolo pol roku a dash akutalizowal mi się co kazdą nowszą gierke. Po czym kupilem ihas'a, lecz ze względu na uszkodzony laser w Napędzie z PC(kupilem ihas'a bo mimo, ze do gierek xboxowych to bardzo tani [dalem 75zl]).

Bogusz

Banned
Nie opowiadaj glupot. Ja nagrywalem zwyklym laptopowym szitem XGD3 okolo pol roku a dash akutalizowal mi się co kazdą nowszą gierke. Po czym kupilem ihas'a, lecz ze względu na uszkodzony laser w Napędzie z PC(kupilem ihas'a bo mimo, ze do gierek xboxowych to bardzo tani [dalem 75zl]).
Tak pisało w poradniku że jeśli masz wyższy dash od 13604 i gre XGD3 potrzebujesz nagrywarki liteon ihas
Nagrywanie pod LT 3.0:

Gry na Xbox'a 360 możesz nagrywać tylko na płytach DVD+R DL.

Do zainstalowania gry XGD3 na dysku na LT 3.0 z Dash'em wyższym od 13604 potrzebujesz:
nagrywarki Liteon iHAS x24B (x-cyfra od 1 do 6) z wgranym LT MAX oraz płyty Verbartim DVD+R DL lub jakiejkolwiek inną płytę DVD+R DL oraz zmodyfikowane FW pod ten nośnik iXtreme burner max firmwares już jest! - post #278
Tak pisało jak ja napisałem!

Do góry Bottom