Nowe Call of Duty będzie FPS-em.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Litwin95

Banned
Jakoś tak ulegliśmy zbiorowej sugestii, że jeśli studio Sledgehammer Games pracuje dla Activision nad "innowacyjną" odsłoną Call of Duty, która ma należeć do bliżej nieokreślonego gatunku "action-adventure", to musi to być gra TPP.

Tymczasem...

...w branżowym serwisie Gamasutra pojawiła się oferta pracy dla "najwyższej klasy talentów", których studio Sledgehammer Games zaprasza do współpracy przy "Call of Duty First Person Shooter".


Czyli jednak nie połączenie Lary Croft z Call of Duty, a tradycyjną, pierwszoosobową strzelankę wyprodukuje ekipa założona przez byłych twórców Dead Space. W kosmosie?

Źródło: http://gry.interia.pl/ps3/news/jakie-bedzie-nowe-call-of-duty,1484670
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Może to będzie FPS tylko z nazwy :p
Nie mniej chciałbym coś "innego" w klimatach COD niż FPS ( taktyczna gra, kierowanie małymi oddziałami, coś jak Commandos )
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
ciekawy jestem jak to będzie wyglądać :) graficznie i w ogóle :)
 

Splaree

Użytkownik
Użytkownik
Czyli nic się nie zmienia... i dobrze bo gdyby kamera w CoD była prowadzona z 3-ciej osoby to bym w to nie grał na pewno.
 

Keubi

Banned
Za to ja wolałbym żeby gra przypominała w znacznej części COD MW2 i nie było zbyt dużo ciemnych misji - wolę w dzień w oświetleniu...
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Call of Duty FPSem !? No shit !
Masło maślane... czym miałoby być ?
To tak samo, jakby pisać o tym, że Forza 4 będzie symulatorem...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ten tytuł mnie zmielił...
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z takim tytułem napewno sie sprzeda .
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak będzie to CoD MW przeniesony w inne miejsce to jestem zachwycony, ale ***** co to za pomysł z TPP, kosmosem i innymi badziewami. Napewno nie będzie to moja ulubiona gra jeżeli to nie będzie FPS.
 

Kris22

Użytkownik
Użytkownik
Oby Treyarch tego nie sp******ł bo będzie lipa.. :( A ta firma jakoś nie ma zapału, przecież to IW jest ojcem tej serii .. skończy jak nfs. :p
 

DanielosPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
bogu dzięki fps...
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Patrząc na tytuł tematu pomyślałem sobie: A czym ..... ma być? - grą wyścigową
Jednak po przeczytaniu tematu zrozumiałem o co chodzi i chwała Bogu że nowy CoD nadal będzie fps'em.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom