Nowe Call of Duty to Black Ops 2. Premiera 13 listopada

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Cóż, 1 maja przed naszymi oczami rozegrają się sceny z debiutanckiego zwiastuna najnowszego Call of Duty. Każdego dnia mamy coraz większą pewność, iż kultowe IP doczeka się drugiej sub-marki (pierwsza to Modern Warfare). Ostatecznie utworzy ją premiera Black Ops 2, która odbędzie się w listopadzie. Nie są to moje przypuszczenia, a fakty. Sieć handlowa Target ostatecznie rozwiewa wątpliwości fanów CoD-a. Już sprzedaje specjalne karty potwierdzające złożenie zamówienia pre-order. Nie jest to jednorazowy przypadek, bowiem konsumenci mogą je nabywać od 2009 roku przed premierą każdej gry.



Karty otrzymała redakcja serwisu IGN od swojego czytelnika. Widoczna jest na nich data premiery - 13 listopada 2012 roku. Co ciekawe, termin ten przewijał się już w teaserach (np. zamglone postery). Był schowany pod słowem 'eclipse' (zaćmienie). To właśnie 13 listopada będzie miało miejsce ciekawe zjawisko astronomiczne - pełne zaćmienie Słońca.

 

szymon217

Użytkownik
Użytkownik
SUPER!!! Już nie mogę się doczekać. Oby zrobili coś podobnego do ZOMBIE z jedynki.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
No to czekamy!
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
Nom , z chęcią bym pograł w nowego coda :D szybki singiel to jest to :D
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ehhh najpierw seria Modern Warfare zeszła na psy, to teraz i Black Ops będzie powoli upadać... No ale cóż, może (ale to MOŻE) mają coś ciekawego do zaoferowania w najnowszej odsłonie (Jakiś nowy perk czy killstreak xP).
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Każdy z Was wie, co chcę napisać, więc po prostu ograniczę się do stwierdzenia, że to z pewnością będzie rewolucja!
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
@UP
uwielbiam Cię :)

Ja tam lubię serię, zawsze chętnie do niej podchodziłem i lubiłem przejść single'a. Akcja była ? - była.
Nerwy były? -były...
zawsze to jakiś uprzyjemniacz a w dobie tego co powstaje wolę wiedzieć, że pogram sobie w grę z przyjemnością niż w coś, co rzucę w kąt i zacznie się kurzyć.
ja tam lubię...
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Aż trudno mi uwierzyć, że nowy CoD to Black Ops 2
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
A teraz wszyscy udajemy zaskoczonych ...

A poważnie, to żaden ostatni CoD pod względem singla mnie nie zawiódł, multi to inna sprawa, tutaj MW3 leży moim zdaniem, a ja tymczasem czekam na trailer i oficjalną zapowiedź.
 

pajak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Up: dokładnie. W MW3 single był miodny, to samo liczy się misji specjalnych, ale multi . . . :eek:ffended: , głowy nie urywa.

Black Ops natomiast był świetny w każdym aspekcie, od singla, przez zombie, aż po multi. Black Ops 2, czekam :D !
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mam nadzieję, że acti zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli BO2 nie będzie conajmniej dobre, to call of duty powoli zacznie przygasać. jeśli BO2 będzie tak samo żenujące jak MW3 jeśli chodzi o multi, to życzę wszytkiego najlepszego dla Bad Company 3.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Single i kooperacja jak najbardziej. Zawsze pod tym względem Call of Duty nie zawodziło myślę że tak będzie tym razem. Kooperacja też zawsze było miodzio. Jedynie mam obawy co do multi, ale BO było jednym z lepszych multi, także... z niecierpliwością czekam na 1 maja.
 

Kuba5522

Użytkownik
Użytkownik
Jestem dobrej myśli, singiel bo był bdb,zombie miodzio ale mogliby więcej map dać w podstawce,multi nie było złe.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Singiel OK :) ale multi nie tykam :)
 

scorpion22

Banned
czekamy na epicki trailer,epicki single i epickie misje coop :)
 

aker2

Banned
No to po to ***** nowy monitor kupiłem nowy black ops miodzio i<3 black ops
 

nemesis48

Banned
Ja tam Coda lubię takiego jaki jest i nie przeszkadza mi że nie robią jakichś rewolucji bo jeszcze coś popsują
 

The0D0r

Świeżak
Świeżak
yyyy.. kilka dni przed końcem świata BO 2 wydają? Niesamowite :D

NIE NO z miesiąc pogramy do 21 grudnia :D
 

Krawol

Banned
Użytkownik
zombieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tylko toooooooooo
 

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętajcie, że ma być osobna kampania Zombie :)
 

Do góry Bottom